Menu +

Přijďte v sobotu 29.1.2022 od 10:15 na Zimní stadion města Třebíče - KHNP ARENU na akci Týden hokeje.

Aktuální zprávy
V sobotu 29.1.2022 v 10:15 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HST ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Zimním stadionu města Třebíče – KHNP ARENĚ akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
Sdílejte článek
 

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Ing. Martina Čecha s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Zároveň prosím sledujte aktuální proti epidemická opatření a přijďte na akci vybaveni v souladu s platnými nařízeními.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje značky CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete ZDE.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná poosmé po celé České republice a celkově už podesáté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem přes 30 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej v sekci Týden hokeje.

Podobné články

Aktuální zprávy

Horácká Slavia vetuje rozhodčího Daniela Jechoutka

před 3 dny
Aktuální zprávy

O další díl Pojď hrát hokej byl velký zájem

26.11.2022
Aktuální zprávy

HST reaguje na zranění v obranných řadách, přichází Lukáš Kříž

25.11.2022