Menu +

AKTUALIZOVÁNO! Utkání léta s Kometou - zajistěte si vstupenku v předprodeji

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Už v úterý 1. srpna v 17:30 odstartuje první z devíti naplánovaných přípravných zápasů. V tom úvodním bude soupeřem hokejistů Horácké Slavie úřadující extraligový šampión Kometa Brno. Horácká Slavia pořádá na toto utkání předprodej vstupenek, protože na zápas je očekávána vysoká návštěva. Zakoupením vstupenky v předprodeji předejdete stání v dlouhých frontách u pokladen v den zápasu.
Sdílejte článek
 

Předprodej na utkání s Kometou - kdy a kde

Pátek 28.7. + Sobota 29.7. + pondělí 31.7. 15:00 - 18:00 na hlavní pokladně
Pondělí 31.7. 7:00 - 15:00 na sekretariátu klubu
Úterý 1.8. 8:00 - 14:00 na vrátnici - od 14:00 na hlavní pokladně.
Stadion bude v den utkání otevřen od 16:15

Informace k parkování

Od 16:30 do 20:30 bude pro dopravu zcela uzavřena ulice Kateřiny z Valdštejna, která je nyní kvůli opravě Bráfovy třídy slepou ulicí. Po jednání na dopravním inspektorátu je návštěvníkům zápasu, kteří přijedou vlastním autem, doporučeno parkování na Karlově náměstí, Komenského náměstí, nebo na parkovišti u bývalé prodejny Billa na ulici Smila Osovského. Parkoviště za zimním stadionem bude obsazeno pravidelnými uživateli, takže tam s největší pravděpodobností místo nebude. Stejné je to s parkovištěm u nemocnice na Purkyňově náměstí, kam je navíc komplikovaný příjezd kvůli rozsáhlé opravě Bráfovy třídy. Po dobu utkání bude zobousměrněna ulice Jungmannova a Husova, a to pouze pro místní obyvatele.

Zápas vyhodnocen jako rizikový, čeká se vysoká návštěva

Pro utkání budou platit zvýšená bezpečnostní opatření, nedoporučujeme na stadion nosit batohy a tašky. V případě nutnosti bude pro jejich uskladnění během zápasu vymezena zvláštní místnost. Upozorňujeme na dodržování Návštěvního řádu. Bude zajištěno pět stánků s občerstvením a pro diváky hostů bude zajištěn jeden velký oddělený sektor na západní tribuně s vlastní pokladnou, WC a stánkem s občerstvením.

Masarykův pohár, už máte fotografii s trofejí mistra?

V místnosti pod VIP (východní tribuna) bude vystaven Masarykův pohár pro mistra extraligy a fanoušci budou mít možnost se s ním vyfotografovat.

Takhle se s Masarykovým pohárem fotili fanoušci při Autogramiádě mistrů, nyní máte možnost i vy.

Podobné články

Aktuální zprávy

Horácká Slavia Třebíč přeje slunečné léto a krásné prázdniny. První přípravu hraje s Kometou Brno v sobotu 4. srpna

29.06.2018
Aktuální zprávy

Fotbal ve Valči skončil tentokrát vítězstvím domácích, odpoledne si všichni užili

28.06.2018
Aktuální zprávy

Obrazem: Náš člověk na reprezentaci aneb Švédské hokejové hry ve fotografii

24.06.2018