Menu +

Aktuální informace k dění v klubu

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Po středečním rozloučení s Radkem Novákem už Horácká Slavia Třebíč řeší chod dalších záležitostí. V příštím týdnu vás budeme informovat kromě jiného o dalším vývoji v naší organizaci. Ať už z pohledu klubu samotného, popřípadě prvního týmu mužů.
Sdílejte článek
 

Ve středu jsme se rozloučili s naším kolegou, kamarádem a spolupracovníkem Radkem Novákem. Chtěli bychom ještě jednou poděkovat všem, kteří dorazili na poslední rozloučení i těm, kteří Radkovi věnovali tichou vzpomínku.

Před budovou Zimního stadionu města Třebíče - KHNP ARÉNY můžete stále navštívit pietní místo, které zde bude umístěno do neděle.

Klub už zároveň řeší následující kroky. V příštím týdnu budeme veřejnost informovat o dalších krocích spojených s vývojem Horácké Slavie. Ať už z pohledu vedení klubu, potažmo prvního týmu mužů.

Co se týče A týmu bílých hvězd, tak ten už opět najel na klasický formát letní přípravy. Stalo se tak ve čtvrtek a pátek tohoto týdne. Tréninky měly jednu fázi. Od příštího týdne budou úterý a čtvrtek vyhrazeny dvoufázovým tréninkům. Pondělí, středa a pátek pro změnu tréninkům jednofázovým.

„Kluci jsou skvělá parta. I v době, kdy měli volno, se individuálně scházeli a trénovali. Takže teď v podstatě jen navazujeme na to, co už jsme začali. Ve čtvrtek a v pátek jsme měli jednofázový trénink. Od příštího týdne pojedeme náš klasický formát, na který už jsme zvyklí. To znamená, že v úterý a čtvrtek máme dvoufázové tréninky. Naopak pondělí, středa a pátek jsou ve znamení jednofázových. Jak už jsem řekl, máme skvělou partu, na sezonu se chceme připravit co nejlépe. Uděláme pro to maximum,“ popisuje trenér Jaroslav Barvíř.

Pietní místo.

Podobné články

Aktuální zprávy

Uzavíráme kompenzace loňských permanentek

dnes
Aktuální zprávy

Podmínky pro návštěvníky přípravných zápasů a související informace

včera
Aktuální zprávy

Nechtěl jsem vymýšlet nic složitého, hlásí Jan Mičán k masce v barvách HST

před 2 dny