Menu +

Aktuální vývoj situace u prvního týmu

Aktuální zprávy
V tomto článku vám přinášíme aktuální informace ohledně stavu prvního týmu HST. Pokud vše dobře půjde, mužstvo by se mohlo poprvé sejít během pátku.
Sdílejte článek
 

Prvnímu týmu bílých hvězd stále běží povinná karanténa, která na něj byla uvalena začátkem minulého týdne. Hráči nyní podstupují a budou podstupovat další testování, které určí ráz dalšího vývoje. V tuto chvíli to však vypadá, že tento týden ještě bílé hvězdy do zápasového programu nezasáhnou. Pokud vše dobře půjde, mohl by se tým pod vedením trenérů Mejzlíka a Barvíře poprvé sejít během pátku. To znamená, že první utkání po nečekané pauze by bylo sehráno nejspíše příští týden.

„Momentálně probíhá další testování. Jeho výsledky do značné míry rozhodnou o tom, jaký bude další vývoj. Pokud vše dopadne dobře, tak bychom se mohli poprvé sejít v pátek. První zápas by mohl být sehrán příští týden. Ale je jasné, že situace se vyvíjí ze dne na den," říká hlavní trenér a sportovní manažer Horácké Slavie Roman Mejzlík. O dalším postupu vás budeme včas informovat.

Podobné články

Aktuální zprávy

Schůzka a jednání s Karlem Nedbalem a Václavem Čejkou

20.10.2020
Aktuální zprávy

Dohoda na ukončení spolupráce

16.10.2020
Aktuální zprávy

Vyjádření hráčů HST k událostem v klubu

13.10.2020