Menu +

Autogramiáda mistrů: Přes tisíc fanoušků, hrozné vedro, ale parádní atmosféra

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Středeční odpoledne v Třebíči patřilo jednoznačně hokeji. Ptáte se, jak je to v červnu možné? Na Zimní stadion Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARENU totiž přijelo všech osm „třebíčských“ mistrů. Osm osobností třebíčského hokeje, které jsou podepsány pod historickým dvanáctým titulem Komety Brno, který vybojovala letos na jaře.
Sdílejte článek
 

FOTOGRAFIE Z AUTOGRAMIÁDY NAJDETE ZDE.


Autogramiáda měla odstartovat přesně v 16:30, ale správní mistři diváky vždycky trošku napínají, a tak osmička zlatých hochů vyšla na hrací plochu s několikaminutovým zpožděním, a to za potlesku přítomných a tónů neoficiální hymny brněnské kabiny v tažení za Masarykovým pohárem, skladby Věry Špinarové Raketou na Mars.

Pak už mohli zájemci postupovat ke stolkům, kde byli připraveni jak hráči, tak i kartičky k podpisům. Ale podepisovalo se toho hodně, zdaleka ne jen hráčské karty.

Na řadu přišly i dresy, hokejové helmy, trička, šály, ruce, ale třeba i nosík jedné malé slečny.

V letním žárem rozpálené hale panovalo obrovské vedro, ale před ní bylo připraveno občerstvení, které mnoho fanoušků využilo k nabrání nových sil. Chlazený Radegast, či víno a limo přišly určitě vhod.

Pro děti byl připraven přímo na hrací ploše v jednom z jejích rohů nafukovací skákací hrad. Až tam v zimě uvidíte bojovat hráče, třeba si děti vzpomenou, že zrovna tady ten hrad v létě stál.

Dospělí si mohli zasoutěžit o pivo Radegast střelbou na 3D gólmana s podobiznou Karla Vejmelky, kterého využívají k tréninku také třebíčští hokejisté.

Fronta na podpisy se zdála být nekonečnou, trochu řídnout začala až kolem 17:45, kdy už se autogramiáda chýlila ke konci.

Horácká Slavia Třebíč tímto děkuje všem mistrům, i Tomáši Vokounovi kteří na akci ochotně přijeli a trpělivě se podepisovali všem zájemcům.

Díky zaslouží i fanynky a fanoušci za to, že přes velké vedro spořádaně a trpělivě vystály dlouhou frontu k podpisovým stolům a Masarykovu poháru, s nímž se pak mohli vyfotit.

Po celou dobu akce panovala na třebíčském stadionu velmi milá a přátelská atmosféra. Věřme, že důvod ke spokojenosti bude i v sezóně, v níž bude spolupráce Horácké Slavie Třebíč s Kometou Brno znovu pokračovat. Oba celky se střetnou hned v prvním přípravném zápase 1. srpna od 17:30.

Díky patří i partnerům autogramiády, kterými byli: Skupina ČEZ, Pizzeria Harlekýn a Pivovar Radegast.

Podobné články

Aktuální zprávy

VIDEO + INFO: Hokejisté znají rozpis 1. ligy, příprava na nový ročník je v plném proudu

08.06.2018
Aktuální zprávy

Třebíčští začnou ligu v Ústí nad Labem, na termíny a hrací systém zatím čekají

04.06.2018
Aktuální zprávy

Třebíčští hokejisté a jejich příznivci pomáhali během Happy Run. Společně prožili krásné odpoledne

28.05.2018