Menu +

Bílé hvězdy zahájí Nadstavbovou část domácím utkáním s Benátkami nad Jizerou

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Nadstavbová část Chance ligy už zná své rozlosování i termínovou listinu. Bílé hvězdy ji zahájí v úterý 17.12. domácím zápasem s Benátkami nad Jizerou. Maraton 28 střetnutí uzavře v sobotu 7. března duel na ledě Kadaně.
Sdílejte článek
 

 • Odkaz na rozpis zápasů zde
 • Nadstavbová část Chance ligy už zná své rozlosování i termínovou listinu. Bílé hvězdy ji zahájí v úterý 17.12 domácím zápasem s Benátkami nad Jizerou. Maraton 28 střetnutí uzavře v sobotu 7. března duel na ledě Kadaně.

  První derby bude na pořadu dne 26. 12 2019 na jihlavském Horáckém zimním stadionu. Čas úvodního buly je stanoven na 17:30. Domácí souboje s Duklou Jihlava nás čekají v pondělí 13.1 2020, respektive v sobotu 29.2 2020.

  Hrát se bude celkově o 84 bodů. Všechna mužstva se utkají čtyřkolově systémem každý s každým. To v praxi znamená dva zápasy doma a dva venku s každým ze soupeřů. V Nadstavbové skupině s názvem O pořadí v play off jde nejlepších šest týmů rovnou do čtvrtfinále, přičemž se zde bojuje o co nejvýhodnější nasazení do vyřazovacích bojů. Celky na sedmém a osmém místě vyzvou v sérii hrané na tři vítězná utkání nejlepší dvě mužstva z Nadstavbové skupiny O účast v předkole play off. Tedy mužstva, která skončí v celkovém pořadí na deváté či desáté příčce. V sázce je proto opravdu mnoho Hokejisté Horácké Slavie Třebíč budou bojovat s maximálním úsilím, aby si zajistili právo účasti v předkole play off a potěšili tak své věrné fanoušky.

  V případě, že dojde k jakýmkoli termínovým změnám budeme vás včas informovat.

  Podobné články

  Aktuální zprávy

  Jack Glover ukončil své působení v Horácké Slavii Třebíč

  před 2 dny
  Aktuální zprávy

  POZOR ZMĚNA: Zápasy s Frýdkem a Benátkami se odehrají v náhradních termínech

  17.01.2020
  Aktuální zprávy

  Reakce klubu na skutečný stav „A“ týmu SK HS Třebíč v den utkání s Prostějovem, kdy Prostějov nevyhověl naší žádosti o odložení utkání

  16.01.2020