Menu +

Bílé hvězdy zahájí Nadstavbovou část domácím utkáním s Benátkami nad Jizerou

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Nadstavbová část Chance ligy už zná své rozlosování i termínovou listinu. Bílé hvězdy ji zahájí v úterý 17.12. domácím zápasem s Benátkami nad Jizerou. Maraton 28 střetnutí uzavře v sobotu 7. března duel na ledě Kadaně.
Sdílejte článek
 

 • Odkaz na rozpis zápasů zde
 • Nadstavbová část Chance ligy už zná své rozlosování i termínovou listinu. Bílé hvězdy ji zahájí v úterý 17.12 domácím zápasem s Benátkami nad Jizerou. Maraton 28 střetnutí uzavře v sobotu 7. března duel na ledě Kadaně.

  První derby bude na pořadu dne 26. 12 2019 na jihlavském Horáckém zimním stadionu. Čas úvodního buly je stanoven na 17:30. Domácí souboje s Duklou Jihlava nás čekají v pondělí 13.1 2020, respektive v sobotu 29.2 2020.

  Hrát se bude celkově o 84 bodů. Všechna mužstva se utkají čtyřkolově systémem každý s každým. To v praxi znamená dva zápasy doma a dva venku s každým ze soupeřů. V Nadstavbové skupině s názvem O pořadí v play off jde nejlepších šest týmů rovnou do čtvrtfinále, přičemž se zde bojuje o co nejvýhodnější nasazení do vyřazovacích bojů. Celky na sedmém a osmém místě vyzvou v sérii hrané na tři vítězná utkání nejlepší dvě mužstva z Nadstavbové skupiny O účast v předkole play off. Tedy mužstva, která skončí v celkovém pořadí na deváté či desáté příčce. V sázce je proto opravdu mnoho Hokejisté Horácké Slavie Třebíč budou bojovat s maximálním úsilím, aby si zajistili právo účasti v předkole play off a potěšili tak své věrné fanoušky.

  V případě, že dojde k jakýmkoli termínovým změnám budeme vás včas informovat.

  Podobné články

  Aktuální zprávy

  Organizační opatření pro přípravná utkání

  03.08.2020
  Aktuální zprávy

  Třebíčský odchovanec Marek Laš ukončil aktivní kariéru

  03.08.2020
  Aktuální zprávy

  Jasztrebie ve čtvrtek nedorazí! Náhradním soupeřem bude Jihlava!

  02.08.2020