Čtvrťáci porazili Velkou Bíteš bez inkasované branky

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V neděli 11. ledna 2015 sehrály mladé naděje ročníku 2005 své mistrovské utkání na domácím ledě s týmem Velké Bíteše. Utkání se hrají 3 x 15 minut čistého času, pokud se družstvo proviní proti pravidlům, je potrestáno vyloučením na jednu minutu. Průběh zápasu měly naše Bílé hvězdy pod kontrolou, v první třetině si vytvořily dvoubrankový náskok, v úvodu druhé části přidaly třetí branku. Pak pozorně bránily, podnikaly rychlé útoky, ale zvýšit náskok se jim již nepodařilo. Pozorná obrana pomohla našim brankářům udržet čisté konto.

Sestava: Jan Trvaj (od 25.min. Filip Mašek) - Adam Topol, Vojtěch Březka, František Bláha, Erik Zamazal, Matěj Mojdl - Jakub Hájek, Denis Zamazal, Pavel Čermák, Filip Svoboda, David Dvořák, Daniel Dočekal, Jan Strnad, Samuel Budín, Roman Prášek. Trenéři: Miloslav Topol, Libor Mašek. Vedoucí družstva: Pavel Trvaj.

HST "2005" - HC Velká Bíteš 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 3. Čermák, 7. Bláha, 16. Zamazal D. (Čermák).

Vyloučení: 2:0
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Počet střel soupeře: 18
Průběh utkání: 3:0.
Diváci: 60

Komentář: Po celý zápas byli Třebíčští lepším týmem, vytvářeli si šance, pozorně bránili a zaslouženě zvítězili. Po zápase se jely samostatné nájezdy, ve kterých jsme byli také úspěšní a vyhráli 3:2. Za HST proměnili Mojdl, Zamazal E., Strnad.

Sezona mládeže: Junioři po boji neprorazili, dorost obstál