Menu +

Další cenný bod z prochladlé Olomouce

Ohlasy po utkání
Další mistrovské utkání, ve kterém se hrálo o příslovečných šest bodů čekalo hokejisty Horácké Slavie Třebíč v hodně prochladlém stadioně v Olomouci. Domácí, kteří už mají jistotu udržení se v soutěži, nedarovali Třebíči nic zadarmo a především zásluhou první třetiny vyhráli zápas 3:2 po prodloužení.

Po utkání jsme vyzpovídali Martina Fryaufa a Martina Sobotku.

Sdílejte článek
 
"Zápas to byl hodně těžký. Dnes jsme chtěli vyhrát, abychom Opavě odskočili, ale soupeř byl velice dobrý," hodnotí utkání Martin Fryauf.

Především v první třetině však byla Třebíč pro Olomouc snadným soustem.

"Od začátku jsme hráli velice špatně, soupeř dobře bruslil a opět naše slabina je, že vždycky začínáme hrát až za stavu 0:2. Ono nám to také nemusí už do nekonečna vycházet, podařilo se nám alespoň vyrovnat, ale škoda, mohli jsme si odvézt i tři body."

Po dnešním kole se však situace kolem barážových příček vlastně nezměnila, Třebíč tak čeká další těžký oříšek v podobě soupeře z Berouna.

"V sobotu nás čeká moc důležitý zápas, musíme vyhrát. To hovoří za vše. Také musíme sledovat jak dopadne Opava, hodně bychom si přáli, aby Brno Opavu porazilo, ale jak říkám, bude to hodně těžké a my musíme za každou cenu doma bodovat."

Také Martin Sobotka litoval špatné první třetiny zápasu.

"Zápas se pro nás nevyvíjel vůbec dobře. U nás se to stává již jakousi tradicí, že vždy necháme ujet soupeře a pak začneme teprve hrát.Naštěstí nám tam spadla branka a pak už se ta naše hra trochu zlepšila. Teď nás docela mrzí, že jsme to utkání mohli dotáhnout do vítězství, škoda, nepodařilo se."

I Sobotka hledal recept na Medvědy z Berouna.

"Budeme hrát zodpovědně z obrany a nesmíme dopustit, abychom opět prohrávali 2:0, ale naopak abychom vedli."

Velice důležité utkání čeká tedy svěřence trenérů Horešovského a Otoupalíka tuto sobotu v 17:00 na Zimním stadionu Města Třebíče.

Podobné články

Ohlasy po utkání

Věřím, že se to odehraje. Všichni chceme hrát, říká Ladislav Bittner

11.03.2020
Ohlasy po utkání

Jan Václavek: My jsme nadšení. Byl to skvělý týmový výkon

11.03.2020
Ohlasy po utkání

Zvládli jsme to díky tvrdé práci, říká střelec vítězné branky Lukáš Nedvídek

09.03.2020