Menu +

Další posila, z Karlových Varů přichází forvard Matěj Zabloudil

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Zcela novou tváří v útočných řadách Horácké Slavie Třebíč je dvaadvacetiletý útočník Matěj Zabloudil. Jde o talentovaného hráče s potenciálem, který dokazoval v letos se trápící Kadani. Od posledního celku Chance ligy se teď přesouvá k jejímu dosavadnímu lídrovi, tedy do Třebíče. Důvody jeho příchodu vysvětluje sportovní manažer a trenér Kamil Pokorný.
Sdílejte článek
 
Matěj ZABLOUDIL
Narozen: 23.12.1998
Váha:
83kg
Výška: 180cm
Držení hole: levá

Horácká Slavia přivádí do útočných řad nového hráče. Je jím Matěj zabloudil z Karlových Varů, který má nyní do Třebíče vyřízeno hostování se střídavými starty zpět do lázeňského města.

“Jedná se o kreativního hráče a výborného bruslaře. Přivádíme ho z toho důvodu, že chceme mít širší a kvalitní kádr na všech postech. Důvodem je i fakt, že už máme jiné tři hráče na hostování z extraligy a jak jistě všchni ví, vždy záleží na situaci v extraligovém klubu, jestli k nám dané hráče má možnost pustit. „


 • Kamil Pokorný: "Chceme mít širší a kvalitní kádr."

 • Matěj Zabloudil je šikovným mladým útočníkem, který má na svém kontě už i extraligové starty. V dresu Karlových Varů si jich připsal 18 a zaznamenal v nich i první extraligový gól. V sezóně 2015 -16 se objevil také v reprezentačním výběru do osmnácti let.
  Nejvíce zápasů, a to 145 odehrál Matěj Zabloudil v Chance lize, kde vystřídal zatím dva kluby, Prostějov a Kadaň. Pozorný čtenář si všiml, že jméno Zabloudil už slyšel. Ano, je to autor velmi pohledného gólu Kadaně do naší sítě v zápase sedmého kola. Pohříchu to byl jediný gól Trhačů, kteří v Třebíči tehdy podlehli 5:1. Matěj Zabloudil je odchovancem olomouckého hokeje. V letošním ročníku Chance ligy nastupoval za už zmíněnou Kadaň, kde si připsal pět kanadských bodů za jednu branku a čtyři asistence.

  Matěji vítej v Třebíči, přejeme hodně štěstí v našem dresu.

  Podobné články

  Aktuální zprávy

  DŮLEŽITÉ!

  před 2 dny
  Aktuální zprávy

  Tradiční souhrn mládežnického a dětského hokeje

  29.11.2021
  Aktuální zprávy

  Vláda vydala krizová omezení, jak se to dotkne blížícího se derby?

  26.11.2021