Menu +

Další program HST. V úterý do Přerova, ve čtvrtek přivítá doma Vsetín

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Hokejisty Horácké Slavie Třebíč čekají v tomto týdnu další dva přípravné duely. Hned v úterý míří do Přerova, ve čtvrtek pak na svém ledě přivítají Vsetín. Stále se sice jedná o přípravu, ale také jde o boj o místa pro ligovou soupisku. Hráči tedy nemohou nic podcenit. Zápas v Přerově začíná v úterý 7. srpna v 18:00 a sledovat jej můžete na serveru onlajny.com.
Sdílejte článek
 

V prvním přípravném utkání se Třebíčským nedařilo. Sice šli do vedení brankou po spolupráci Silvester Kusko a zakončující Adam Raška v oslabení, pak ale už úřadovali pouze hosté z Brna. Čím víc utíkal čas zápasu, tím více bylo jasné, že i díky podmínkám na ledové ploše se nějaké drama konat už nebude. Přesto domácí nic nevzdali, hosté ale byli hlavně v zakončení šikovnější.

Třebíčský kouč Martin Sobotka z vysoké porážky 1:8 žádné velké závěry dělat nechtěl.

“Hlavně musíme udržet hlavy nahoře, jelikož nás čeká dalších 8 přípravných zápasů. Mužstvo se v přípravě vykrystalizuje a doufám, že do prvního mistrovského utkání nastoupíme s konkurenceschopným týmem,“ říkal bezprostředně po zápase Martin Sobotka.

Poměrně střízlivě hodnotil zápas i kouč hostů Kamil Pokorný.
“Nejpřísnější měřítko zcela jistě snesla první třetina. Oba týmy jsou šest dní na ledě, takže je celkem jasné, že tempo zápasu mělo sestupnou tendenci. My jsme spokojeni s přístupem našich hráčů k tomuto přípravnému utkání. Hráči měli především výborný pohyb.“

Jaké změny v sestavě por utkání s Přerovem trenéři přichystali, na to si budeme muset počkat až do začátku utkání. Jasné je, že nenastoupí Ondřej Malec, který ještě doléčuje pohmožděný kotník. O Otazník visí i nad startem Vladimíra Brože. Ten už po zranění achilovky začal trénovat i na ledě, ale zda šlacha snese zápasové zatížení zatím není jisté.

Utkání v Přerově bude pro Zubry už čtvrtým zápasem přípravy, měli by tedy být rozhodně rozehranější. Jenže Přerovští zatím čekají na nějaký slušný výsledek, či výhru. Dvakrát totiž podlehli Opavě doma i venku (3:5, 4:3) a jednou inkasovali od hradeckého Mountfieldu debakl 2:9.

Nutno však dodat, že kádr Zubrů nebyl zdaleka kompletní. Trenér Kamil Přecechtěl zapojil do hry hráče, jenž jsou v Přerově na zkoušku, někteří z nich by v sezóně mohli kádr Zubrů doplnit. V jakém složení nastoupí Přerované ve čtvrtém přípravném utkání proti Horácké Slavii je velkou neznámou. Bude Přerov znovu zkoušet nebo vsadí na zkušenější hráče s cílem konečně v přípravě poprvé vyhrát?

Odpověď naleznete na serveru ONLAJNY.COM kde můžete utkání sledovat v textovém přenosu. Zápas začíná v úterý 7.8.2018 v 18:00.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Předkolo play off startuje! Třebíč vyzve pražskou Slavii

08.03.2020
Pozvánky na zápas

Generálku před play - off odehraje Horácká Slavia na ledě Trhačů

06.03.2020
Pozvánky na zápas

Poslední domácí zápas Nadstavbové části je tady. Do Třebíče přijede ve středu Frýdek-Místek

04.03.2020