Menu +

Derby s Duklou obohatí deváté pokračování akce Dvakrát v roce Vánoce

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Při derby s jihlavskou Duklou se 29. února uskuteční již deváté pokračování projektu Dvakrát v roce Vánoce. V jeho rámci budete moci přinést hračky, kosmetické a hygienické potřeby, popřípadě plyšáky. Tyto věci pak udělají radost dětem z dětských domovů v Náměšti nad Oslavou a Hrotovicích. Veškeré podobnosti se dočtete v následujícím článku.
Sdílejte článek
 

Akce Dvakrát v roce Vánoce už je třebíčskou tradicí. V jejím rámci pomáháme zejména dětem z dětských domovů, přičemž letošní díl bude už devátým pokračováním celého projektu. Dvakrát v roce Vánoce se uskuteční 29. února při derby s jihlavskou Duklou.

Tento zápas navštíví děti z dětských domovů v Náměšti nad Oslavou a Hrotovicích. Věříme, že jim uděláme radost atmosférou, výkonem na ledě i výsledkem. Nedílnou součástí pak bude sbírka hraček pro ty nejmenší, stejně tak můžete přinést rovněž kosmetiku a hygienické potřeby, což ocení především ty starší děti.

Sběrné místo bude tradičně vedle fanshopu, kde bude připraven také vánoční stromeček. Jsme rádi, že pomáháte. Ať už jde o hračky, popřípadě kosmetiku a hygienické potřeby, tzn. různé šampóny, sprchové gely a tak podobně, můžete si být jisti, že veškeré dárky udělají dětem opravdu radost.

Během druhé přestávky se pak děti dostaví na ledovou plochu, kde je budete moci zasypat plyšáky. I tohle je zcela jistě rozradostní. Dodejme, že dárky dětem věnuje také klub. Půjde stejně jako v minulých letech o různé věci z nabídky fanshopu.

Loňská sbírka plyšáků

Pro derby využijte elektronický nákup vstupenek

Zápas mezi Třebíčí a Jihlavou je pro oba fanouškovské tábory vždy svátkem. Proto čekáme vysokou návštěvu a s ní související skvělou atmosféru. Z tohoto důvodu bychom vám chtěli doporučit, abyste si svoje vstupenky zakoupili včas – z pohodlí domova. Můžete tak učinit prostřednictvím naší internetové aplikace. Vstupenku si následně můžete doma vytisknout a přinést na stadion, popřípadě máte možnost vyfotit si jedinečný QR kód na mobil, ten pak ukážete při vstupu do KHNP ARÉNY.

Jedná se o skvělou pomůcku k tomu, abyste se vyhnuli nepříjemným frontám u pokladen. Zdůrazňujeme přitom, že v den zápasu půjdou vstupenky zakoupit pouze právě na pokladnách. Nikoliv na vrátnici ani nikde jinde.

Odkaz na elektronický nákup vstupenek zde!


Vstupenky online si na webu pořídíte pouze pod tímto odkazem!

KHNP ARÉNA bude 29. února otevřena od 16:00 hodin.

„Jsme rádi, že opět můžeme uspořádat akci Dvakrát v roce Vánoce. Jde už o deváté pokračování tohoto projektu, což dokazuje jeho tradici a oblibu. Je důležité, abychom dělali radost dětem. Věříme, že je potěší dárky a stejně tak atmosféra v hledišti i výsledek zápasu. Na derby se už teď všichni těšíme, chtěl bych pozvat všechny naše fanoušky, aby nás přišli podpořit v hojném počtu,“ říká obchodní a marketingový manažer Horácké Slavie Třebíč Daniel Šlapák.

Podobné články

Aktuální zprávy

Radek Novák by dnes oslavil 48. narozeniny

05.07.2020
Aktuální zprávy

Top zápasy podzimu. Aneb proč si pořídit permanentku?

01.07.2020
Aktuální zprávy

Horácká Slavia Třebíč spouští prodej permanentních vstupenek pro sezonu 2020/2021

17.06.2020