Menu +

Dlouho očekávaný restart mládežnických tréninků na zimáku

Aktuální zprávy
Konečně jsme se dočkali a s odvoláním na vládní nařízení, respektive rozvolňování opatření, můžeme znovu spustit trénování hokejové mládeže HST v KHNP Areně a to v maximálním počtu deseti osob. Ochranná opatření jsou sice přísná, radost z návratu, a to ze strany klubu i celé mládeže, rozhodně převažuje!
Sdílejte článek
 

Nadšení neskrývá ani sportovní manažer mládeže Ing. Martin Čech: „Jsme hrozně rádi, že se konečně dostaneme na led. Některá ta opatření jsou samozřejmě nepříjemná, s tím jsme ale rozhodně odhodlaní se poprat. Vyjet na led je pro nás teď na prvním místě!“

Rozvolňování začíná již tento čtvrtek a bude se týkat věkových skupin juniorů, dorostu, starších i mladších žáků a 5. tříd. Trenéři jednotlivých kategorií nyní pracují na rozdělení dětí do desetičlenných skupin a dalších provozních záležitostech. O víkendu se dveře zimního stadionu otevřou i pro žáky 4., 3. a 2. tříd. Co se týká tříd prvních a přípravky se zatím zkoumají možnosti, jak rozjezd řešit. O výsledku Vás samozřejmě budeme informovat hned, jak to bude možné.

Podobné články

Aktuální zprávy

Změny v kádru. Jeden odchod, příchody i zranění

před 2 dny
Aktuální zprávy

Druhá třída má za sebou první svazové zápasy. Panovala dobrá nálada a spokojenost

03.11.2025
Aktuální zprávy

V příjemné atmosféře proběhl další díl akce POJĎ HRÁT HOKEJ

27.09.2025