Menu +

Do Třebíče přichází mládežnický reprezentant Mlčák. V případě potřeby může naskočit také útočník Rohlík

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Dnešním dnem končí tuzemské přestupové okno. Horácká Slavia proto přivádí do svých řad nadějného obránce Jana Mlčáka. Ten patří brněnské Kometě, letošní sezonu nicméně strávil v prvoligových Litoměřicích. Střídavé starty byly pro změnu vyřízeny útočníku Miroslavu Rohlíkovi z druholigové Příbrami. I ten se tak může na Vysočině v případě potřeby objevit.
Sdílejte článek
 

S blížícím se koncem letošního přestupového okna přivádí Horácká Slavia Třebíč do svých řad další novou tvář. Je jí talentovaný obránce Jan Mlčák. Perspektivní zadák začínal s hokejem v Přerově, kde prošel naprostou většinu mládežnických kategorií.

Před sezonou 2016/2017 ho do svých řad přivábila Kometa Brno. Také pod Špilberkem se Mlčák rychle zařadil k lídrům místních mládežnických výběrů. Netrvalo dlouho, a rodák z Přerova začal dostávat pozvánky do juniorských reprezentací. Rozhodně přitom nemůžeme říct, že by se jednalo jen o pouhý výstřel do tmy. Šikovný obránce byl totiž postupně nominován do všech juniorských reprezentačních výběrů. Ty jsou rozděleny podle věku jednotlivých hráčů.

Mlčák má na svém kontě čtyři extraligové starty. Všechny nastřádal coby hráč brněnské Komety. Dvakrát se představil rovněž v hokejové Lize mistrů. V Chance lize prozatím odehrál 36 střetnutí. Třikrát hájil barvy Přerova, zbytek zápasů mezi prvoligovými mantinely odehrál za Litoměřice. Právě tam strávil značnou část letošní sezony Jeho bilance u Kališníků činí 33 startů a 6 kanadských bodů (2+4)

Střídavé starty pak má do Třebíče vyřízeny útočník Miroslav Rohlík z druholigové Příbrami. Pardubický odchovanec se mezi bílými hvězdami objevil už během letošního přípravného období. Nakonec však zakotvil ve středních Čechách, kde si vede skvěle. Během 34 zápasů, které za Příbram odehrál nastřádal úctyhodných 46 kanadských bodů (19+27).

Podobné články

Aktuální zprávy

Radek Novák by dnes oslavil 48. narozeniny.

včera
Aktuální zprávy

Top zápasy podzimu. Aneb, proč si pořídit permanentku?

01.07.2020
Aktuální zprávy

Horácká Slavia Třebíč spouští prodej permanentních vstupenek pro sezonu 2020/2021

17.06.2020