Menu +

Dohoda na ukončení spolupráce

Aktuální zprávy
Sdílejte článek
 

Dnes v pátek 16.10.2020 v dopoledních hodinách proběhla schůzka předsedy klubu HST Martina Svobody s hráčem Šimonem Szathmárym. Předmětem schůzky bylo řešení vzniklé situace a událostí ze závěru minulého týdne. Schůzka proběhla v přátelské a konstruktivní atmosféře. Obě strany, tedy hráč i klub, se dohodly na ukončení spolupráce k datu 16.10.2020.

Předseda klubu Martin Svoboda k dané schůzce dodal: “Se Šimonem jsme si vše vyříkali a dohodli se na vzájemném ukončení spolupráce. Zároveň chci poděkovat Šimonovi za jeho práci odvedenou pro klub a za obě strany mohu říci, že dveře pro pokračování této spolupráce do budoucna, nejsou zavřeny. Samozřejmě mu přeji hodně úspěchů ve sportovním i soukromém životě.”

Obdobně se ke schůzce vyjádřil i Šimon Szathmáry: “Za sebe mohu říci, že jsem byl překvapen příjemnou a zároveň věcnou atmosférou, která provázela jednání. Chci poděkovat klubu za prostor, který jsem dostal pro svůj další osobní hráčský rozvoj a chci zdůraznit, že na HST budu vždy vzpomínat v dobrém a nebráním se ani další spolupráci v budoucnu."

Podobné články

Aktuální zprávy

Schůzka a jednání s Karlem Nedbalem a Václavem Čejkou

20.10.2020
Aktuální zprávy

Vyjádření hráčů HST k událostem v klubu

13.10.2020
Aktuální zprávy

Aktuální zpráva

12.10.2020