Menu +

Dovolená končí, zpět do tréninkového procesu!

Aktuální zprávy
Dnes se hráči Horácké Slavie Třebíč opět sešli na zimním stadionu KHNP areně, aby, zatím na suchu, pořádně potrénovali. Po desetidenní dovolené, kterou věříme, že si řádně užili a stejně dlouhém individuálním tréninkovém plánu, se kádr vrací pod vedení koučů Pokorného, Barvíře, Dolníčka a Odehnala.
Sdílejte článek
 

Dle slov hlavního trenéra Kamila Pokorného bylo dnes vidět, že se celé družstvo do kabiny dost těšilo. „Věřím, že individuální plán každý hráč splnil, nikdo se po dovolené nevrátil s nadváhou a všichni jsou zdraví,“ chválí tým trenér.

"A" tým trénuje na zimáku i všude kolem

Teď už hráče čeká to oblíbenější období, to, nač jsou zvyklí, tedy ledová plocha. Po dvou trénincích na suchu bílé hvězdy obují brusle už tuto neděli. „Přivítáme pět nových hráčů na „tryout“, půjde o čtyři obránce a jednoho útočníka. Dostanou dostatečný prostor se ukázat, abychom viděli, jestli pro náš tým budou přínosem," prozradil dále Kamil Pokorný.

Od 3.srpna začínají přípravné zápasy, kde trenéři očekávají, že mužstvo jednak kvalitně potrénuje a také se v rámci zápasů ukáží jednotlivé herní vazby mezi hráči. Obojí přispěje k řádné připravenosti kádru na náročnou sezonu.

Podobné články

Aktuální zprávy

Do nové sezóny s novým kapitánem i asistenty, první změny v kádru

před 2 dny
Aktuální zprávy

Uzavíráme kompenzace loňských permanentek

29.07.2021
Aktuální zprávy

Podmínky pro návštěvníky přípravných zápasů a související informace

28.07.2021