Menu +

Dvakrát v roce Vánoce 2013: Kromě mnoha dárků jste darovali i 1 152 plyšáků. Děkujeme!

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Při utkání s Jihlavou, které sice bylo vyhodnoceno jako rizikovější, ale díky bezpečnostním opatřením proběhlo v naprostém klidu, pořádala Horácká Slavia již druhou charitativní akci v měsíci prosinci. Po akci na utkání staršího dorostu s Opavou se tentokráte jednalo o již třetí ročník akce Dvakrát v roce Vánoce, doplněnou o sbírku plyšáků nejen pro děti v dětském domově v Náměšti nad Oslavou, ale i mnoha dalších zařízeních.
Sdílejte článek
 

V prosinci jsme společně pomohli hokejem – akce na dorostu i Dvakrát v roce Vánoce

VÝSLEDEK AKCE NA UTKÁNÍ STARŠÍHO DOROSTU – VYBRÁNO 15 785 KORUN

Akce Dvakrát v roce Vánoce, to nejsou jen plyšáci, ale hlavně dárky pro děti. Tentokrát ve třetím ročníku prosilo vedení domova v Náměšti nad Oslavou a také Horácké Slavie o praktičtější věci, které děti mohou využít po celý rok a ušetří jim i nějakou tu korunu při nákupu nejnutnějších věcí denní potřeby. Konkrétně se letos jednalo o kosmetiku, vítány ale byly všechny přinesené dárky.

Horácká Slavia Třebíč a Dětský domov v Náměšti nad Oslavou tímto děkují všem, kdo na Zimní stadion Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARENU přinesli již zmiňovanou kosmetiku, které se sešlo opravdu hodně. Děkujeme i za všechny ostatní věci, ze kterých lze vypíchnout i kompletní počítač včetně monitoru, který jeden z dárců pod stromeček umístěný u Fanshopu přinesl.

Ačkoli byl zápas vyhodnocen jako rizikovější, Horácká Slavia Třebíč ve spolupráci s bezpečnostními složkami udělala vše pro to, aby utkání proběhlo v klidu a aby nemuseli mít obavu přijít ani rodiče s dětmi, či celé rodiny. To se povedlo a do hlediště si našlo cestu téměř 3 500 diváků.
Ti darovali zatím v Třebíči rekordní počet 1 152 plyšáků. Akci navíc svým darem v hodnotě 10 000 korun podpořila firma EXPERT ELEKTRO TŘEBÍČ.

Poklonu a poděkování všem divákům, kteří podpořili doboru věc a darovali jakoukoli maličkost, nebo i hodnotnější dar, vysekl také marketingový a obchodní manažer a duše celého projektu Dvakrát v roce Vánoce, Daniel Šlapák.
"Je pro nás povzbuzující, že tyto akce, které pořádáme, mají u diváků takovou velkou odezvu, která je rok od roku větší. Zároveň je velmi pěkné, že dokážeme myslet i na druhé a někdy třeba i maličkostí pomůžeme udělat radost a vykouzlit úsměv na dětské tváři.
Přeji všem fanouškům krásné Vánoce, veselého Silvetstra a šťasný rok 2014."

Paní Marie Holoubková, majitelka třebíčské pobočky firmy EXPERT ELEKTRO předává poukaz na zboží v hodnotě 10 000 korun zástupkyni domova v Náměšti nad Oslavou paní Sylvě Hedbávné

Paní Hedbávná děkuje všem, kdo otevřeli svá srdce a pomohli dětem

Plyšáků na ledové ploše přistálo přesně 1 152, děkujeme

Podobné články

Aktuální zprávy

Další dvě jména na soupisce: Pokračují Matyáš Svoboda a David Michalčuk

včera
Aktuální zprávy

Fanoušci děkujeme! HST si převzala výhru v projektu Puky pomáhají

11.04.2024
Aktuální zprávy

HST hlásí nové trenéry, oba jsou úspěšní odchovanci klubu

11.04.2024