Fanoušci děkujeme! HST si převzala výhru v projektu Puky pomáhají

Aktuální zprávy
Před časem jsme vás informovali o probíhající akci v prodejnách Kaufland, kdy jste mohli vhazováním puků podpořit svůj oblíbený klub. HST tuto soutěž především díky vám našim fanouškům ve svém regionu vyhrála a nyní si převzala výhru. Děkujeme vám za podporu, kterou jste nám a především naší mládeží vyjádřili.

V ceně pro vítěze je zahrnutý šek na 255 000,- Kč, dresy a vybavení pro nejmenší věkové kategorie HST a také turnaj 3. tříd v Brně, který se uskutečnil na konci března. Nejen o něm hovoří šéftrenér třebíčské hokejové mládeže Martin Čech.

V prvé řadě bych chtěl poděkovat všem, kteří nás podpořili vhozením puku do tubusu se znakem HST. Sám jsem se jich snažil v prodejnách Kaufland házet co nejvíc a bylo moc hezké sledovat, jak rychle puky přibývaly," má jasno Martin Čech.

A pokračuje: „V rámci výhry jsme obdrželi dresy pro 3. třídu nebo hokejové vybavení pro naše nejmenší kategorie. Zároveň nám byl kompletně zaplacený dvoudenní turnaj 3. tříd v Brně, jenž proběhl na konci března. Turnaj se skládal ze tří částí - z části na ledě, u části v tělocvičně, kde jsme pilovali dovednosti a také z vědomostní části. Ve vědomostní části přišla řada na otázky hokejové i mimo hokejové. Vědomostní kvíz jsme v konkurenci devíti týmů dokonce vyhráli, v celkovém hodnocení jsme skončili třetí. Turnaj hodnotím velice kladně, všem se jeho provedení líbilo," dodává Martin Čech.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří nás podpořili. Stejně tak děkujeme Kauflandu za vznik projektu Puky pomáhají. Těšíme se na následující sezonu 2024/2025 a věříme, že se v Moravských Budějovicích budeme potkávat v hojném počtu.

Odstartovala letní příprava, potrvá do konce června

dnes

HST se zúčastní Soboty v pohybu, pojďte do toho s námi!

před 2 dny

Zažij ten nejlepší hokej na turnaji – vstupenky na finálový víkend MS jsou stále k dispozici