Fotoreportáž: HS Třebíč - Sareza Ostrava

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia sice brzy nad svým soupeřem z Ostravy vedla o jeden gól po brance Berouna, ale ještě v první třetině dvakrát inkasovala a do šaten odcházela se sklopenou hlavou. Do druhé části však Třebíčští nastoupili jako vyměnění a skóre zápasu třemi brankami otočili. Po zkušenosti z utkání s Hradcem Králové ovšem nebyl stav 4:2 dostačující a nikoho nenechával na pochybách, že domácí hokejisté budou muset ještě o tři body bojovat. Drama se však nekonalo, Třebíčští přidali ve třetím dějství další tři branky a soupeře již ke zvratu nepustili. Přinášíme krátkou fotoreportáž ze zápasu.

Domácí hokejisté sice v úvodu první části rychle skórovali, ale z vedení se dlouho neradovali.

Přestože šance byly na obou stranách, ze dvou úspěšných akcí se radovali hosté a první třetina skončila 1:2 v neprospěch Horácké Slavie.

Ostravský gólman Hamrla je mimo bránu. Na modré čáře číhá třebíčský obránce Horák a tvrdou střelou umísťuje puk do odkryté klece.

Třebíčští se radují z vyrovnání na 2:2.

Hamrla nemůže uvěřit svým očím a jen těžko se zvedá z ledu.

Třebíčský brankář Slávik měl práce méně a za svá záda již další puk nepustil.

Po další brance, která poslala domácí do vedení se raduje i nová posila Třebíče, legendární Bedřich Ščerban (uprostřed).

Ne každá akce se však povedla. Z výrazu tváře Jiřího Berouna je jasně patrné, jak málo scházelo. Druhá třetina skončila 4:2 pro domácí.

Hosté se však nevzdávali ani ve třetí třetině a domácím hru velmi znepříjemňovali.

V akci Valko a Sobotka, který tvrdou střelou nekompromisně skóruje a zvyšuje již na 5:2.

Domácí už začínají věřit, že tentokrát by to mohlo vyjít ...

... zatímco ostravský brankář Filc s hlavou sklopenou k ledu přestává v úspěch doufat.

Oslavují i diváci, zpívají se tradiční vítězné chorály, zapalují se prskavky.

Třebíčští přidali v závěru ještě dvě branky a za vítězství 7:2 sklidili od obecenstva zasloužený potlesk a led zasypali pytlíky s bonbóny značky Slavia.

Další dvě jména na soupisce: Pokračují Matyáš Svoboda a David Michalčuk