Menu +

HST: Jsme připraveni hrát!

Aktuální zprávy
Po dlouhé pauze a nejrůznějších odkladech se blíží možný start Chance ligy. Již tuto sobotu 21. listopadu 2020 by mohli hráči HST vyjet na led k soutěžnímu zápasu. Naši hráči by měli zavítat do Sokolova, kde by se měli utkat s domácím Baníkem.
Sdílejte článek
 

Jedná se o čerstvé a potvrzené informace, narozdíl od informací z minulého týdne, zveřejňovaných v nejrůznějších mediích, které vznikly z úniků z pracovních schůzek a jednání, či různých dohadů. Při původně plánovaném restartu Chance ligy se hráči HST měli tuto sobotu a neděli utkat doma s protivníky ze Vsetína a Havířova, ale bohužel ne všechny týmy účastnící se Chance ligy byly stavu se ihned účastnit začátku restartu ligy od 21.11.2020. Proto došlo k opětovnému přelosování soutěže a nejbližší program našich hokejistů je tedy následující:

Sobota 21.11.2020 HC Baník Sokolov - HST

Středa 25.11.2020 HST - HC Benátky n.J.

Sobota 28.11.2020 HST - Valašský Hokejový klub

Úterý 1.12.2020 Hokej Ústí n.L. - HST

Čtvrtek 3.12.2020 HC Slavia Praha - HST

Musíme ale opět zdůraznit, že Chance liga stále nemá udělený souhlas od Ministerstva zdravotnictví ČR a není známá ani konkretizace hygienických podmínek. Žádost o konání soutěže je ze strany ČSLH již na patřičném ministerstvu podána a dále jsou vedena jednání o hygienických a technických podmínkách pro organizování soutěžních zápasů a to včetně diskuze o možnosti nahrazení PCR testů antigenními testy. HST si váží práce, kterou vedení ČSLH dělá pro restart Chance ligy a věříme, že tuto sobotu se již soutěž rozběhne.

Podobné články

Aktuální zprávy

Uzavíráme kompenzace loňských permanentek

dnes
Aktuální zprávy

Podmínky pro návštěvníky přípravných zápasů a související informace

včera
Aktuální zprávy

Nechtěl jsem vymýšlet nic složitého, hlásí Jan Mičán k masce v barvách HST

před 2 dny