Menu +

HST: Omlouváme se všem poškozeným za technickou závadu na ZS

Aktuální zprávy
Během sobotního utkání našeho A mužstva proti HC Slovanu došlo k technické poruše přípojky vody na zimním stadionu. Konkrétně se závada týkala vodovodního potrubí vedoucího k ledařům, do restaurace a prostor takzvané VIPky. Prioritou bylo zajistit, alespoň v rámci náhradního, provizorního řešení, provoz ledové plochy. To se podařilo a našlo se řešení také pro provoz restaurace.
Sdílejte článek
 

Zprovoznit se bohužel nepodařilo připojení vody do VIP prostoru, tudíž pro následující domácí zápasy zůstane uzavřen, a bude sloužit pouze pro činovníky domácího a hostujícího mužstva. Nehoda se promítla také do prostor zázemí mládeže a vyřadila z provozu kabinu č. 11. Starší žáci, kteří tuto kabinu využívají, se museli stěhovat do kabiny v takzvaném bunkru, kterou jim museli uvolnit hráči 2. tříd. Ti jsou v tuto chvíli bohužel bez zázemí a možnosti nechávat si věci na zimním stadionu.

Již během tohoto týdne byly, ve spolupráci s městem Třebíč, zahájeny přípravy na opravu závady, která bude snad vyřešena během příštích týdnů. Vážnější havárie tohoto typu bohužel nelze řešit běžnou opravou a tato závada přesně dokumentuje současný stav ZS.

HST se velmi omlouvá všem návštěvníkům a především těm, kterých se technická závada nějakým způsobem dotkla, nebo je jakkoli omezila.

Podobné články

Aktuální zprávy

Jak hrály o víkendu naše mládežnické a žákovské kategorie?

dnes
Aktuální zprávy

Chcete sbírat statistiky a psát Onlajny z domácích zápasů bílých hvězd? Máte možnost!

20.10.2021
Aktuální zprávy

Stabilní i nový partner dnes uzavřel spolupráci s HST

19.10.2021