Menu +

HST reaguje na zranění v obranných řadách, přichází Lukáš Kříž

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Už v derby proti Jihlavě musela Horácká Slavia od druhé třetiny hrát pouze s pěticí obránců. Stejný počet beků měli trenéři k dispozici po celý zápas se Sokolovem. Nutno dodat, že všichni obránci dali do hry maximum a oba zápasy zvládli parádně. Jenže další zápas už by v pěti obráncích byl trošku hazardem a tak třebíčský klub reaguje příchodem Lukáše Kříže z Tábora.
Sdílejte článek
 

“Bohužel máme v řadách obránců stále zraněného Filipa Kováře, jehož rekonvalescence ještě nějakou dobu potrvá. V závěru první třetiny v derby s Jihlavou se nám navíc zranil i Jiří Hunkes. U něho vidíme návrat do hry v řádu dnů. Bohužel nemůžeme využít ani Lukáše Douderu, který ukončil angažmá v Českých Budějovicích a momentálně je po operaci, “ vysvětluje sportovní manažer a hlavní trenér týmu mužů Kamil Pokorný.

Ten zároveň přidává informaci o příchodu obránce Lukáše Kříže z Tábora.
“Lukáš Kříž je už zkušený devětadvacetiletý obránce, který má zkušenosti s Chance ligou, je odchovancem Českych Budějovic. Nastoupí za nás v sobotu ve Vsetíně, kde bychom jinak měli k dispozici opět jen pět obránců. Byl s námi už dnes na tréninku a já věřím, že odehraje kvalitní utkání a bude se mu u nás líbit. Prioritou jsou u něj ale povinnosti v Táboře. Po zápase ve Vsetíně uvidíme, co bude dál. Chtěl bych také poděkovat klubu z Tábora, který nám vyšel vstříc a pro sobotu nám Lukáše uvolnil. Vážíme si toho,“ posílá Kamil Pokorný do Tábora poděkování.

Devětadvacetiletý obránce Lukáš Kříž pomůže Třebíči v sobotním utkání ve Vsetíně. Na dresu bude mít číslo 73.

 • Lukáš Kříž na eliteprospects.com

 • Podobné články

  Aktuální zprávy

  Přátelské setkání zástupců KHNP a HST s předáním daru

  před 3 dny
  Aktuální zprávy

  On-line nákup vstupenek snadno a rychle. Jak na to?

  23.01.2023
  Aktuální zprávy

  HST hlásí: Další podpisy, posila i návrat do sestavy

  23.01.2023