Menu +

HST táhne! Návštěvnost i sledovanost zápasů patří v rámci Chance ligy k nejvyšším

Aktuální zprávy
Sezona vrcholí a statistici již mají k dispozici data ze základní části Chance ligy, která potvrzují, že třebíčský hokej je pro diváka stále prestižní a atraktivní značkou. Detailní informace naleznete v přiloženém článku.
Sdílejte článek
 

Z pohledu průměrné návštěvnosti domácích zápasů letos patří Třebíči pátá příčka. KHNP ARÉNU průměrně navštěvovalo 1185 diváků. Celkově vidělo letošní domácí zápasy Třebíče v základní části 30 817 diváků.

HST slaví úspěch rovněž na poli televizního vysílání. Zápas Třebíč - Kolín, který byl prostřednictvím ČT Sport vysílán 22. února 2024 sledovalo celkem 53 tisíc diváků. V konkurenci všech vysílaných přenosů v rámci Chance ligy jde o druhé nejlepší číslo. Vidět tak je nejen třebíčský hokej, ale zároveň všichni jeho partneři, což nás nesmírně těší.

Z pohledu utkání vysílaných na platformě Hokejka TV patří Třebíči čtvrtá příčka. Zápasy bílých hvězd byly diváky přehrány celkem ve 48 678 případech.

Kvalitní servis nabízí také klubový web

Redakce klubového webu pro vás od konce loňského semifinále se Zlínem, tj. v posledním roce publikovala celkem 312 článků. Jsou mezi nimi zahrnuty pravidelné pozvánky na zápasy nebo pravidelné ohlasy z domácích i venkovních zápasů HST. Ohlasy z domácích utkání zpracováváme formou videa, venkovní ohlasy nabízíme v psané podobě. Nutno říct, že obojí je v rámci Chance ligy nadstandard. Zároveň se sluší poděkovat všem hráčům i trenérům za jejich trpělivost právě při vzniku těchto ohlasů. Věnovali jsme se také informování s ohledem na marketingové aktivity klubu, mládež, samostatné rozhovory a mnoho dalšího. Žije to rovněž na našich sociálních sítích, kde se vám snažíme pravidelně přinášet nové informace a zajímavosti.

A ačkoliv sezona 2023/2024 HST skončila, my rozhodně nekončíme. V následujících dnech a týdnech se na našem webu i sociálních sítích objeví nový a zcela jistě zajímavý obsah. Zůstaňte s námi.Podobné články

Aktuální zprávy

Další dvě jména na soupisce: Pokračují Matyáš Svoboda a David Michalčuk

před 2 dny
Aktuální zprávy

Fanoušci děkujeme! HST si převzala výhru v projektu Puky pomáhají

11.04.2024
Aktuální zprávy

HST hlásí nové trenéry, oba jsou úspěšní odchovanci klubu

11.04.2024