Menu +

Horáci mají za sebou první dny přípravy na ledové ploše

Aktuální zprávy
Hokejisté Třebíče se začali od úterý připravovat na ledové ploše KHNP ARÉNY. Jak začátek závěrečné fáze přípravy na novou sezonu okomentoval trenér Jaroslav Barvíř? Mrkněte do článku.
Sdílejte článek
 

Třebíčští hokejisté se od úterý připravují na ledové ploše KHNP ARÉNY, přičemž vše probíhá podle plánu. První týden je vždy spíše zahřívací, hráči se po dlouhé pauze dostávají opět do tempa, zvykají si na novou výstroj a tak dále. Trenéři Mejzlík s Barvířem mají k dispozici kompletní kádr, na ledě se s týmem připravují rovněž hráči na zkoušku.

„První dny na ledě jsou vždy spíše zahřívací, hráči si zvykají na novu výstroj a dostávají se do tempa. My jsme s jejich nasazením spokojeni. Je vidět chuť, což je pro nás zásadní, kluky bychom tímto chtěli s Romanem pochválit,“ říká Jaroslav Barvíř.

„Led kombinujeme klasicky s posilovnou, na ledě se přitom soustředíme hlavně na bruslení, tréninky mají tempo, což je fajn. Na nácvik konkrétních herních situací je ještě čas, momentálně spíše hodně bruslíme, popřípadě si zkoušíme situace 2/1, 3/2 a podobně, všichni makají na sto procent,“ dodává Barvíř.

První přípravný zápas sehrají bílé hvězdy příští týden proti celku Havlíčkova Brodu, bližší informace k organizaci tohoto střetnutí vám přineseme co nejdříve.

Aktuální širší kádr SK HS Třebíč

Brankáři:

Pavel Jekel, Jan Mičán (zkouška).

Obránci:

Šimon Szathmáry, Karel Nedbal, Václav Čejka, Ondřej Ševčík, Michal Furch. Lukáš Zukal (zkouška), Vojtěch Doktor (zkouška).

Útočníci:

Marek Laš, Martin Šťovíček, Lukáš Nedvídek, Michal Vodný, Matěj Psota, Ladislav Bittner, David Michálek, Radim Ferda, Robert Havlát, Ondřej Malec, Josef Podlaha (zkouška), Matěj Kořenek (zkouška), Zdeněk Vedral, Patrik Mojdl, Václav Krliš (zkouška), Jakub Planý (zkouška), Ondřej Vaculík (zkouška).

Podobné články

Aktuální zprávy

Herní systém Chance ligy pro novou sezónu se rýsuje

před 2 dny
Aktuální zprávy

Sobotní kondiční seminář s Petrem Mockem

před 3 dny
Aktuální zprávy

Přípravné zápasy sezóny 2021/2022

11.05.2021