Menu +

Horácká Slavia Třebíč podporuje charitativní akci KOLÁČ PRO HOSPIC

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia Třebíč se hlásí ke své společenské odpovědnosti. Také proto podporujeme dobročinnou akci KOLÁČ PRO HOSPIC, jejímž prostřednictvím můžete podpořit Domácí hospic Sv. Zdislavy v Třebíči. Propagaci akce měl být věnován pikantní zápas s Kladnem, což bohužel nevyšlo. Připravili jsme si pro vás tedy alespoň video, ve kterém účinkují Lukáš Nedvídek a Tomáš Zelenka. Naleznete jej v článku.
Sdílejte článek
 

Horácká Slavia Třebíč letos podporuje dobročinnou akci s názvem KOLÁČ PRO HOSPIC. Jejím cílem je poukázat na důležitost poskytování těchto služeb, které jsou soustředěny pro lidi nevyléčitelně nemocné nebo na sklonku života.

Původním záměrem bylo pro propagaci akce vyčlenit zápas s Kladnem. Během něj se čekala vysoká návštěvnost, což by bylo ideálním aspektem k tomu, aby se KOLÁČ PRO HOSPIC dostal do co nejširšího povědomí.

Situace ohledně covidu-19 to však neumožnila. Přispět na poskytování hospicových služeb každopádně můžete i tak prostřednictvím níže přiloženého odkazu. Každý z nás může dřív nebo později takovou pomoc potřebovat, buďme proto ohleduplní k těm, kteří ji potřebují už nyní.

Horácká Slavia se hlásí ke své společenské odpovědnosti, jako moderní, a přitom tradiční klub chceme a také podporujeme akce tohoto formátu. Každá pomoc je vítána i ta sebemenší může ve výsledku znamenat velký skutek.

Propagace přímo na utkání nevyšla, a tak jsme pro vás alespoň natočili video, které je akci KOLÁČ PRO HOSPIC věnováno. Jeho hlavními protagonisty jsou třebíčský kapitán Lukáš Nedvídek a legenda Horácké Slavie Tomáš Zelenka.

Koukněte na něj, podpořte ty, kteří to potřebují a zároveň nám zachovejte přízeň. Už se nemůžeme dočkat až se s vámi všemi zase uvidíme při zápasech na zimním stadionu. Procházíme těžkou dobou, ale společně vybojujeme vítězství. Na ledě i v životě.

„Podpora charitativní akce KOLÁČ PRO HOSPIC se začala řešit už během léta tohoto roku. Postupně jsme na ní pracovali, přičemž jsme si pro ni vyčlenili divácky atraktivní zápas s Kladnem. K němu ale bohužel ve stanoveném termínu z dobře známých důvodů nedošlo. I tak chceme zdůraznit, že poskytování hospicových služeb je velmi potřebná a stejně tak záslužná činnost. Neuvěřitelně si vážíme všech, kteří poskytují těžce nemocným lidem na sklonku života tolik potřebnou péči. Společně se těšíme na další ročník KOLÁČE PRO HOSPIC, který nám už snad dovolí akci představit přímo při zápase,“ říká obchodní a marketingový manažer klubu Daniel Šlapák.

Koláč pro hospic můžete podpořit zde!


Podobné články

Aktuální zprávy

Schůzka a jednání s Karlem Nedbalem a Václavem Čejkou

20.10.2020
Aktuální zprávy

Dohoda na ukončení spolupráce

16.10.2020
Aktuální zprávy

Vyjádření hráčů HST k událostem v klubu

13.10.2020