Menu +

Horácká Slavia Třebíč spouští prodej permanentních vstupenek pro sezonu 2020/2021

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia Třebíč spouští prodej permanentních vstupenek na následující prvoligovou sezonu. Vše důležité se dozvíte v článku.
Sdílejte článek
 

Odkaz na online prodej permanentek zde!


Horácká Slavia Třebíč rozjíždí prodej permanentních vstupenek na sezonu 2020/2021. Permanentní vstupenku na sezení si mohou stávající permanentkáři pořídit za 2 200 kč. Permanentka na stání je k mání za 2000 kč. Pro ty, kteří kartu nemají, popřípadě si budou chtít nechat vyhotovit novou jsou nastaveny ceny o 50 korun dražší. To z důvodu rostoucích výrobních nákladů těchto karet.

Nákup permanentních vstupenek se skutečně vyplatí, neboť díky jejich pořízení ušetříte značnou finanční částku.

Jednotlivé vstupenky na sezení se budou prodávat za 110 kč. Na stání pro změnu za 100 kč. Cena vstupu na přípravná utkání je stanovena ve výši 70 kč.

Permanentky neplatí na již zmíněné přípravné zápasy. V případě play off dostanou jejich držitelé možnost předkupního práva na svá místa.

Letos s možností zaslání permanentních karet na vlastní adresu

„Do prodeje budou letos zařazena všechna volná místa v KHNP ARÉNĚ. Majitelé permanentních vstupenek mají předkupní právo do 4. srpna, což je datum prvního přípravného zápasu. Poté budou daná místa přidána do klasického online prodeje. Držitelé loňských permanentek si mohou ponechat svou platnou plastovou kartu, která jim bude znovu nabita. Případně je možnost si stávající kartu deaktivovat, přičemž na začátku příštího ročníku vystavíme permanentkářům novou kartu. Za její vystavení bude účtován poplatek ve výši 50 kč. Při nákupu nové karty lze nově využít možnost zaslání na konkrétní adresu. Nemusíte tak řešit, kdy si ji vyzvednout na sekretariátu HST. Tuto volbu lze uskutečnit na konci objednávky,“ říká obchodní a marketingový manažer Bc. Daniel Šlapák.

Bílé hvězdy se budou snažit o co nejlepší výkony a výsledky, což potvrzuje brankář Pavel Jekel. „Letos chceme dojít daleko. Máme velkou motivaci, jednak tu sportovní a pak chceme hrát za Radka Nováka. Věřím, že to je obrovská motivace i pro naše fanoušky, aby na zápasy chodili a podporovali nás. Společně jsme silnější,“

Možnost zakoupení permanentek přímo v KHNP ARÉNĚ budou fanoušci mít počínaje termínem 27.7 2020. V tomto ohledu vám ještě přineseme bližší informace.

Podobné články

Aktuální zprávy

Uzavíráme kompenzace loňských permanentek

dnes
Aktuální zprávy

Podmínky pro návštěvníky přípravných zápasů a související informace

včera
Aktuální zprávy

Nechtěl jsem vymýšlet nic složitého, hlásí Jan Mičán k masce v barvách HST

před 2 dny