Menu +

Horácká Slavia bude bojovat o prodloužení své vítězné série v Sokolově

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Bílé hvězdy se momentálně vezou na vítězné vlně. Třebíčští hokejisté svoji šňůru výher započali ve Frýdku-Místku a poté před svými fanoušky v utkání s Havířovem jen potvrdili svoji vynikající formu. Pod tato veledůležitá vítězství se skvělými zákroky podepsal třebíčský maskovaný hrdina Pavel Jekel, který má v současné době vynikající fazónu. Bílé hvězdy se navíc mohou spolehnout na pravidelný bodový příděl od třebíčského lídra statistik Martina Šťovíčka. To nováčkovi ze Sokolova se zatím v premiérové sezoně v Chance lize moc nedaří. Baník se zatím nachází na předposledním místě tabulky a navíc prohrál v posledních šesti soutěžních kolech. Utkání mezi Třebíčí a Baníkem startuje v pondělí v 18:00 na sokolovském zimním stadionu.
Sdílejte článek
 

SK Horácká Slavia Třebíč

Bílé hvězdy se v osmnáctém kole Chance ligy střetly s Chomutovem a před svými fanoušky favorizovaného soupeře dokonale zaskočily. Díky skvělé týmové hře třebíčští hokejisté nastříleli do sítě Pirátů tři branky a hosté navíc za celých šedesát minut našli na brankáře Jekela recept jen jednou a v ostatních brankových příležitostech nechali vyniknout maskovaného fantoma v brance Horácké Slavie. Na další v tabulce vysoce postavený tým už ale třebíčská bojovnost nestačila a z Poruby se tak parta okolo Martina Šťovíčka vracela s prázdnou. Utkání se Vsetínem mělo velmi vyrovnaný průběh, ale nakonec těsně před koncem základní hrací doby rozhodl Jiří Hunkes a celek z Valašského kraje si na cestu domů přibalil maximální bodový zisk. Po reprezentační přestávce zamířila Horácká Slavia do Frýdku-Místku, kde započala svou sérii výher, kterou následně prodloužila v domácím zápase s Havířovem.

Statistiky hráčů Horácké Slavie Třebíč

nejlepší střelec: Martin Šťovíček (7+10)

nejlepší nahrávač: Martin Šťovíček (7+10), Lukáš Nedvídek (4+10), Tomáš Havránek (3+10)

lídr kanadského bodování: Martin Šťovíček (7+10)

procentuální úspěšnost zákroků brankářů: Pavel Jekel 91,14%, Dominik Svoboda 87,50%

Poslední odehrané zápasy Třebíče

SK Horácká Slavia Třebíč - Piráti Chomutov 3:1

HC RT TORAX Poruba 2011 - SK Horácká Slavia Třebíč 4:2

SK Horácká Slavia Třebíč - VHK ROBE Vsetín 2:3

HC Frýdek-Místek - SK Horácká Slavia Třebíč 3:5

SK Horácká Slavia Třebíč - AZ Residomo Havířov 4:3

HC Baník Sokolov

Sokolov v osmnáctém kole Chance ligy narazil na hvězdami nabitý Vsetín, který potvrdil roli favorita. Valaši se prosadili celkem šestkrát a rozdílem třídy porazili svého soupeře. Baník neuspěl ani v klání proti Frýdku-Místku, který si za výhru 5:3 připsal potřebné tři body do tabulky. Nad síly Sokolova byl i havířovský AZ, s nímž Baník padl stejným poměrem jako v zápase s rysi. Utkání s Litoměřicemi dospělo až do samostatných nájezdů, kde byli úspěšnější kališníci. Sokolov svoji šňůru proher neprolomil ani proti prostějovským Jestřábům a připsal si už šestou porážku v řadě.

Statistiky hráčů Baníku Sokolov

nejlepší střelec: Matěj Zadražil (8+10)

nejlepší nahrávač: Tomáš Vracovský (4+10)

lídr kanadského bodování: Matěj Zadražil (8+10)

procentuální úspěšnost zákroků brankářů: Ondřej Kuchař 85,71%, Jakub Kašpar 92,16%, David Fečo 85,65%, Jan Bednář 85,27%

Poslední odehrané zápasy Sokolova

HC Baník Sokolov - VHK ROBE Vsetín 2:6

Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov 5:3

HC Baník Sokolov - AZ Residomo Havířov 3:5

HC Baník Sokolov - HC Stadion Litoměřice 2:3 po samostatných nájezdech

LHK Jestřábi Prostějov - HC Baník Sokolov 4:2

Sestava Třebíče z minulého utkání: Jekel – Nedbal, Hlaváč, Szathmáry, Forman, Furch, Kowalczyk, Hort – Šťovíček, Bittner, Michálek – T. Havránek, Nedvídek, Vodný – P. Kratochvíl, Tadeáš Král, Malec – Ferda, Kunc, Havlát.

Sestava Sokolova z minulého utkání: Kašpar (Kuchař) – Přindiš, Kadeřávek, J. Tomeček, Vodička, Šafář, Michálek, A. Rulík, M. Rohan – M. Zadražil, Švec, Bečvář – Kverka, Stříbrný, Křemen – Vrána, Čejka, Osmík – Kuběna, Kovařík.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Předkolo play off startuje! Třebíč vyzve pražskou Slavii

08.03.2020
Pozvánky na zápas

Generálku před play - off odehraje Horácká Slavia na ledě Trhačů

06.03.2020
Pozvánky na zápas

Poslední domácí zápas Nadstavbové části je tady. Do Třebíče přijede ve středu Frýdek-Místek

04.03.2020