Menu +

Horácká Slavia čtvrtá v atraktivnosti přenosů na Hokejka.cz

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Prostřednictvím tohoto článku děkuje HS Třebíč svým fanouškům za podporu během uplynulé sezony. Podle údajů společnosti BPA sport marketing byly domácí streamy HST na Hokejka.cz těmi čtvrtými nejvíce navštěvovanými. Zároveň se zvýšila i samotná divácká návštěvnost v KHNP aréně.
Sdílejte článek
 

Internetový portál HOKEJKA TV, provozovaný agenturou BPA sport marketing, nabízí od letošní sezony nově přímé přenosy z Chance ligy. Za celosezónní předplatné ve výši 499,- korun tak fanoušci mohou sledovat veškeré zápasy obou dvou českých nejvyšších soutěží.

V praxi to znamená, že z třebíčského zimního stadionu bylo letos odvysíláno všech 28 domácích utkání Bílých hvězd. Pro zajímavost, první odvysílaný zápas se váže k 3. kolu a souboji s Litoměřicemi, ten třebíčští zvládli poměrem 2:1. Naposledy mohli hokejoví příznivci sledovat živý přenos z KHNP arény 23. února, při památné výhře nad Kladnem 5:3.

Nyní můžeme říci, že podporovatelé Horácké Slavie přijali tento benefit velmi vstřícně, neboť dle statistik společnosti BPA sport marketing byly třebíčské zápasy na Hokejka TV těmi čtvrtými nejvíce navštěvovanými. V rámci tohoto žebříčku vedou přenosy Českých Budějovic, následuje je Vsetín, Kladno, Třebíč a Jihlava.

V řeči čísel to znamená 30 072 přístupů k domácím streamům HS Třebíč během uplynulého ročníku 2018/2019. Průměrně pak každý přenos z KHNP arény sledovalo 1074 hokejových příznivců. V obou statistikách patří našemu klubu čtvrtá příčka mezi všemi letošními účastníky Chance ligy!

Za zmínku rovněž stojí zvýšená návštěvnost třebíčských domácích zápasů ve srovnání s uplynulým ročníkem. Zatímco během sezony 2017/2018 si do ochozů KHNP arény našlo cestu přes 35 tisíc diváků, letos překročil počet návštěvníků hranici 40 tisíc. Zároveň byl během tohoto ročníku třebíčský zimní stadion opět vyprodán, stalo se tak v již zmíněném střetnutí s Kladnem, i za to fanouškům děkujeme!

„Děkujeme všem fanouškům, kteří se zajímají o HST a dávají to najevo sledováním jak domácích, tak i venkovních zápasů. Domnívám se, že tohle vysoké číslo je také výbornou prací redakce HST a fungování sociálních sítí. Předsezónní úspěch na obchodním poli – podpis spolupráce s novým generálním partnerem KHNP mohl být také zajímavým prvkem ve zvýšeném zájmu o klub a jeho sledovanosti. Tímto bych chtěl fanoušky pozvat na sezonu 2019/2020, a to nejlépe přímo na Zimní stadion Města Třebíče - KHNP ARENU na domácích utkáních,“ sdělil oficiálním stránkám obchodní a marketingový manažer třebíčského klubu Daniel Šlapák.

Dodejme, že HST již několik let úspěšně provozuje prodejní online systém, kde je možno s předstihem a z pohodlí domova zakoupit lístky na veškerá domácí utkání Bílých hvězd v dané sezoně. Skvělým příkladem přínosu této aplikace je již zmíněné poslední utkání základní části s Kladnem, tehdy bylo prostřednictvím tohoto sytému zakoupeno téměř 90 % vstupenek.

Těšíme se na Vás v sezoně 2019/2020!


 • APLIKACE PRO PRODEJ VSTUPENEK A DOBITÍ PERMANENTEK ZDE

 • Celková tabulka návštěvnosti zápasů Chance ligy 2018-19 a srovnání se sezónou 2017-18. (Obrázek se po kliknutí zvětší)

  Podobné články

  Aktuální zprávy

  Aukce speciálních dresů s podobiznou Vladimíra Bouzka odstartována!

  před 2 dny
  Aktuální zprávy

  Třebíčští hokejisté zabodovali v anketě Sportovec města Třebíče. Lukáš Nedvídek vyhrál v hlavní kategorii

  15.02.2020
  Aktuální zprávy

  O kapku lepší hokej aneb Míšův příběh

  10.02.2020