Menu +

Horácká Slavia opět VZDÁVÁ HOLD HRDINŮM

Aktuální zprávy
V současné složité době se Horácká Slavia Třebíč rozhodla opět vzdát HOLD HRDINŮM našich všedních dní. Tedy těm, kteří se starají o naši bezpečnost, naše zdraví a v neposlední řadě také o to, abychom se mohli bez obav věnovat tomu, co nás naplňuje ve volném čase. Letošní HST HRDINŮM bude věnováno vojákům, policistům a hasičům. Následující článek přináší veškeré důležité informace.
Sdílejte článek
 

„První ročník HST HRDINŮM, který jsme pořádali v sezoně 2019/2020, byl velmi úspěšný. I letos bude HST HRDINŮM rozděleno do tří zápasů. Ten první přijde na řadu již v sobotu 1. října, přičemž mohu fanoušky navnadit nejen na speciální sadu dresů a na bohatý doprovodný program, ale i mnoho dalšího. Přijďte a uvidíte sami. Rozhodně budeme rádi, když se fanoušci dostaví v co největším počtu a vzdají tak společně s HST hold těmto hrdinům. Je na co se těšit, protože všichni nám představí svoji činnost a techniku, kterou používají pro práci“ říká obchodní a marketingový manažer Horácké Slavie Daniel Šlapák.

První bonbónek je pro vás připraven už za necelý týden – tedy již zmíněného 1. října. V tento den dorazí do Třebíče ještě loni extraligový Zlín. Tohle samo o sobě slibuje, že půjde o zážitek, který byste si neměli nechat ujít.

Chybět nebude přelet vrtulníků nad KHNP ARÉNOU

Zápas navíc obohatí první díl letošního ročníku HST HRDINŮM, jež bude zasvěcen vojákům. Zúčastní se jej vojáci z 22. základny vrtulníkového letectva z Náměště nad Oslavou. Samozřejmostí je bohatý doprovodný program, v jehož rámci si na své přijde opravdu každý.

„Chtěl bych fanoušky na akci HST HRDINŮM pozvat. Když jsme měli možnost, abychom nahlédli do armádního zákulisí, bylo to opravdu fajn I dnes na to rád vzpomínám a chtěl bych za takovou možnost zpětně všem poděkovat. První ročník HST HRDINŮM vyšel před třemi lety parádně. Věřím, že i jeho pokračování bude stát za to a moc se těším," říká útočník Matěj Psota, kterého můžete vidět na fotografiích v armádním úboru.

Chybět nebude ukázka vojenské techniky, předvedení kynologie a dravců. Třešničku na dortu obstará přelet vrtulníků nad KHNP ARÉNOU, který je plánovaný na 17:15. Doprovodný program odstartuje v 16:30 hodin. Proto prosíme, abyste dorazili s rozumným časovým předstihem.

Druhý díl HST HRDINŮM napíše svůj příběh . 29. října při zápase s Kolínem. Vy se v jeho rámci můžete těšit na ukázky policejní techniky, policejního zásahu a další zajímavosti, které by vám neměly uniknout. Zcela jistě půjde o nevšední zážitek, který se člověku nenaskytne každý den.

Fanshop nabídne speciální šálu s motivy HST HRDINŮM

Letošní HST HRDINŮM uzavřeme 10. prosince, kdy dorazí Frýdek-Místek. Tento zápas bude věnován hasičům. Tentokrát bude doprovodný program spočívat mimo jiné v ukázce hasičské techniky.

Již nyní můžeme navíc prozradit, že ku příležitosti HST HRDINŮM chystáme specialitu také do fanshopu. Jen během těchto tří utkání si budete moci zakoupit speciální památeční šálu, která je vyvedena v motivech HST HRDINŮM, a další zboží se speciálním logem vytvořeným pro projekt HST HRDINŮM.

Všechna tři utkání odehrajeme ve speciálních dresech

Ve stejných motivech bude zároveň vyvedena speciální třetí sada dresů, kterou bílé hvězdy v těchto třech zápasech oblečou. Tu vám budeme představovat v následujících dnech, sledujte nás tedy bedlivě.

Zkrátka pro vás chystáme program, který byste si neměli nechat ujít. Proto se těšíme na vaši hojnou návštěvu. Věříme, že si HST HRDINŮM 2022/2023 všichni společně užijeme.

Program zápasů

1.10 Třebíč - Zlín

29.10 Třebíč - Kolín

10.12 Třebíč - Frýdek-Místek

Podobné články

Aktuální zprávy

O další díl Pojď hrát hokej byl velký zájem

včera
Aktuální zprávy

HST reaguje na zranění v obranných řadách, přichází Lukáš Kříž

před 2 dny
Aktuální zprávy

Začali jsme dobře, akorát jsme dostali gól, ale z toho jsme se pak oklepali, říká Matěj Novák

před 3 dny