Menu +

Horácká Slavia vetuje rozhodčího Daniela Jechoutka

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Třebíčský klub se po utkání s Litoměřicemi rozhodl vetovat jednoho ze dvou hlavních rozhodčích zápasu, což potvrdil hlavní trenér a sportovní manažer týmu mužů HST Kamil Pokorný. Není to poprvé, kdy nebyl výkon rozhodčího Jechoutka dobrý, proto HST přistoupila k jeho vetování.
Sdílejte článek
 

„Ačkoli jsme několik sezón zpět žádného rozhodčího nevetovali, tentokrát jsme se rozhodli k tomuto kroku přistoupit. Není to totiž poprvé, co jsme s výkonem hlavního rozhodčího Daniela Jechoutka nespokojeni. Po utkání s Litoměřicemi jsme tedy k tomuto kroku přistoupili, využili jsme našeho práva a Daniela Jechoutka do dalších našich utkání vetujeme," říkal před čtvrtečním dopoledním tréninkem šéf třebíčské střídačky.

Konkrétní pochybení ale trenér neuvedl. Lze se však domnívat, že chyb rozhodčích bylo v utkání více. Za všechny jmenujme faul na třebíčského obránce Hunkese, který předcházel úniku dva na jednoho při rozhodující brance Litoměřic. Domácí místo toho, aby hráli přesilovou hru, inkasovali z úniku zaviněného zmíněným faulem gól na 4:2.

„O vetování Daniela Jechoutka jsme informovali i šéfa svazové komise rozhodčích pana Šindlera," doplnil na závěr Kamil Pokorný.

Podobné články

Aktuální zprávy

Přátelské setkání zástupců KHNP a HST s předáním daru

před 3 dny
Aktuální zprávy

On-line nákup vstupenek snadno a rychle. Jak na to?

23.01.2023
Aktuální zprávy

HST hlásí: Další podpisy, posila i návrat do sestavy

23.01.2023