Horácká Slavia vyzve Olomouc a bude potřebovat Vaši podporu!

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Hokejová 1. liga má v sobotu 18. září na programu 2. kolo a premiéru mistrovského zápasu zažije také třebíčský hokejový stánek. Horácká Slavia přivítá na svém ledě celek HC Olomouc. Mnozí z vás si jistě vzpomenou na poslední přípravné utkání, kdy Třebíč právě s Olomoucí doma prohrála 2:4. Všechno ale mohou Horáci napravit! Oba týmy své úvodní ligové zápasy vyhrály. Třebíčští budou mít výhodu domácího prostředí, a tak spoléhají na své fanoušky, kteří je poženou kupředu. Utkání startuje 18.9. od 17:30 na Zimním stadionu Města Třebíč- MANN + HUMMEL ARENĚ.

AKCE PRO DIVÁKY - INFO ZDE

HC Olomouc, pro Horáckou Slavii známý, leč silný soupeř. Však vzpomeňme na poslední přípravné utkání před sezonou, kdy na třebíčský led přijela právě Olomouc. Olomoučtí v zápase jasně dominovali a z Třebíče si odvezli výhru 2:4. Nyní půjde o mnohem důležitější zápas. Ve středu odstartovalo první kolo soutěže a v sobotu již půjde o body. Pojďme si nyní připomenout a představit soupeře Horácké Slavie Třebíč.

Olomoucký kádr je tradičně velice silný a před novou sezonou do kádru trenéra Fialy zavítalo hned několik zvučných jmen. Za zmínku stojí obránce Jaroslav Koma, který přišel do klubu z brněnské Komety. Útočné řady posílil Petr Domin, ten loni oblékal dres Chomutova. Z hostování v jihlavské Dukle se k týmu vrátil Petr Haluza. Brankářskou oporou je tradičně již po několik sezón Štefan Žigárdy.

V úvodním ligovém kole přivítala Mora Olomouc na domácím ledě celek z Kadaně. Zápas byl vyrovnaný. Olomouc vždy odskočila na rozdíl jedné branky, ale Kadaň dokázala třikrát skóre srovnat. Rozhodující rozdílovou branku vstřelil v 52. minutě Polodna. V zápase zazářil mladík Matěj Pekr, který vstřelil dvě olomoucké branky. Mora Olomouc nakonec zvítězila 4:3 a do soutěže tak vstoupila pravou nohou.

Sestava HC Mora Olomouc z posledního odehraného zápasu:
Žigárdy – Vyrůbalík, Koma, Bartoň, Mikel, Lhotský, Nedbálek, Janáček – Černý, Ministr, Polodna – Kucharczyk, Domin, Mikšan – Smejkal, Brančík, Řípa – Pekr, Haas, Zbořil.

Také Horácká Slavia Třebíč má za sebou vítěznou premiéru v letošním ročníku ligy. K 1. kolu zajíždělo mužstvo trenéra Mejzlíka na led staronového účastníka první ligy z Písku. Zápas to byl velice vyrovnaný, o tom svědčil i vyrovnaný počet střel 35:35. Ovšem útočníci na obou stranách tápali a skóre bylo až do začátku poslední třetiny 0:0. V úvodních minutách 3. třetiny se od modré čáry napřáhl obránce Pavel Bulička a vydařenou ránou zařídil Horácké Slavii vedení. Písek odpovědět nedokázal. Jistota třebíčské klece, Radek Fiala, totiž nepřipustil srovnání skóre ani při nařízeném trestném střílení. Horácká Slavia si z Písku odvezla všechny body za fotbalový výsledek 0:1.

Sestava Horácké Slavie ze zápasu proti Písku:
Fiala - Hrbáček, Ostrčil, Malinský, R. Kadela, Bulička, Sláma, Pohl - Laš, Dolníček, Ostřížek - Burian, Nahodil, Finsterle - Čech, Zahradník, Přibyl - Okál, Dočekal, Vondráček - E. Kadela.

Nenechte si ujít ligovou premiéru na třebíčském ledě a přijďte Horáckou Slavii podpořit. V sobotu 18. září od 17:30 Zimní stadion Města Třebíče - MANN + HUMMEL ARENA. Nezapomeňte také, že první stovka fanoušků má jedno pivo značky Gambrinus zdarma! Pro ty z vás, kteří se na utkání nedostanou, bude tradičně připraven ON LINE přenos.

Bílé hvězdy čeká rozhodující pátá bitva o postup do semifinále!