Menu +

Horácká Slavia zahajuje prodej permanentních vstupenek na sezonu 22/23

Aktuální zprávy
Horácká Slavia Třebíč zahajuje prodej permanentních vstupenek na sezonu 2022/2023. V článku se dozvíte veškeré potřebné informace. Prosíme, abyste k nákupu využili naši prodejní aplikaci, ve které je start prodeje nastaven na pondělí 6. června od 8 hodin ráno. Prvních třicet permanetkářů obdrží dres z loňské sezony.
Sdílejte článek
 

Odkaz na prodej permanentek zde!

Třebíčský hokejový klub zahajuje prodej permanentních vstupenek na sezonu 2022/2023. V ní je cíl jasný. Opět atakovat nejvyšší příčky Chance ligy a předvádět divákům kvalitní hokej. Loňská základní část byla pro klub nejúspěšnější za dlouhou dobu a všichni chtějí v nastoleném trendu pokračovat. A především se jedná o sezonu, ve které oslavíme 95 let klubu. V průběhu celé sezony na vás čeká zajímavý doprovodný program.

Tomu odpovídá i skladba hráčského kádru. Z loňské úspěšné skvadry zůstal brankář Pavel Jekel, kapitán Ladislav Bittner nebo šikovný Matěj Psota. Novou smlouvu s klubem podepsal rovněž mazák Jiří Hunkes.

Do výčtu posil se řadí odchovanec Martin Dočekal, který tentokrát stráví v Třebíči kompletní sezonu. Neméně zvučnou akvizicí je Miroslav Holec, který ještě letos brázdil extraligové ledy. Oba zmínění by měli patřit k nejvýraznějším postavám Chance ligy.

Tak neváhejte a zajistěte si své místo na tribuně už dnes.

Prvních 30 permanentkářů získá originální bílý dres z loňské sezony

Cena permanentních vstupenek na sezonu 2022/2023 se v přepočtu na utkání nemění a vychází na 100 korun na utkání. V celkovém počtu 26 domácích utkání základní části Chance ligy je stanovena na částce 2600 korun. A to na sezení i na stání. Prvních třicet permanentkářů navíc obdrží jeden exemplář z bílé sady dresů, kterou Horáci oblékali v právě skončené sezoně. Nenechte si ujít tuto jedinečnou šanci a pořiďte si permanentku co nejdříve!

Držitelé průkazu ZTP si mohou permanentku pořídit v ceně 2000 korun.

Ceny jednotlivého vstupného zůstávají beze změny. Tedy 150 korun. Držitelé průkazu ZTP zaplatí 100 korun. Zvyšuje se hranice vzrůstu u dětí, kdy děti do 150 centimetrů budou mít vstup zdarma. Cena vstupného na přípravné zápasy zůstává rovněž totožná. Tedy 100 korun.

Stávajícím permanentkářům jako obvykle stačí zadat číslo permanentky ze sezony 2021-22 do online prodeje, zaplatit a okamžitě dostanou do mailu voucher, který už sám o sobě může sloužit jako permanentka. V případě, že budete potřebovat novou plastovou kartičku nebo pro nové permanetkáře bude možnost si nechat v systému poslat poštou, případně bude později k vyzvednutí na sekretariátu HST.

Předkupní právo pro permanentkáře z uplynulé sezony platí opět do konce července.

Upřednostňujeme nákup permanentních vstupenek online přes klubovou aplikaci. Pokud však budete mít zájem pořídit si permanentku fyzicky, máte možnost klasicky na sekretariátu HST. Do konce června jsou pro vás připraveny úterky (8:00 - 15:00) a čtvrtky (8:00 - 18:00).

Děkujeme za vaši podporu a společně se těšíme na sezonu 2022/2023.

Odkaz na prodej permanentek zde!

Podobné články

Aktuální zprávy

Šťastný puk je zpátky – zamiřte přesně na střed a slavte úspěchy s HST!

před 3 dny
Aktuální zprávy

Třebíč mění se Vsetínem, přichází bojovník Daniel Klímek

01.02.2023
Aktuální zprávy

O Kapku lepší hokej: Hokejisté se počtvrté zahalí do oranžové

31.01.2023