Menu +

Horáckou Slavii čeká dechberoucí pátá semifinálová bitva s Berany!

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Bílé hvězdy se opět představí mezi svými mantinely a tentokrát půjde o velký hokejový svátek. Hráči totiž nastoupí k pátému semifinálovému utkání a hnáni domácím publikem budou odvracet první mečbol soupeře. Svěřence Kamila pokorného sleduje i brankář Arizony Karel Vejmelka, který doufá v bouřlivou atmosféru na stadionu. Přijďte podpořit vítěze základní části v jeho tažení play – off a svými hlasivkami pomozte vrátit sérii do Zlína. Semifinálové utkání mezi Horáckou Slavií a Berany startuje v sobotu v 17:30 na zimním stadionu města Třebíče KHNP aréně.
Sdílejte článek
 

Horácká Slavia se bude před domácím publikem rvát o druhé vítězství v sérii!

Bílé hvězdy se po návratu ze Zlína připravují na pátý duel série. Na ledě Beranů byly k vidění dva nesmírně vyrovnané duely, které s obrovskou dávkou štěstí dokázal získat na svoji stranu domácí celek. Třetí duel série byl na branky velmi chudý, i když se Berani prosadili už ve čtvrté minutě. Horácké Slavii se sice podařilo na začátku závěrečné dvacetiminutovky srovnat krok díky smělému průniku Davida Michálka, jehož snažení dotáhl k úspěchu dorážející Radim Ferda. Ševci ovšem dokázali rozhodnout pár sekund před koncem, když obránce Daniel Gazda našel volného Martina Langa, který trefil odkrytou klec.

Ani druhý duel kupu branek nepřinesl a opět šlo o mimořádně urputný souboj, jež vyvrcholil až v samostatných nájezdech. Skóre otevřel symbolicky kapitán Ladislav Bittner z přesilové hry svou ranou z první. Beranům se podařilo dotáhnout na soupeře až v padesáté minutě. Poté však dokázal po pobídce od Jakuba Malého skvěle zakončit svůj útočný výpad Radim Ferda. Beranům však stejně jako den před tím vyšel finiš a v závěru tedy bylo srovnáno. V nájezdech se pak stal jediným úspěšným exekutorem Zdeněk Sedlák.

Statistiky hráčů Horácké Slavie Třebíč

lídr kanadského bodování: Martin Dočekal (4+1), Jakub Malý (2+3), Antonín Bořuta (0+5), Ladislav Bittner (1+4)

nejlepší střelec: Martin Dočekal (4+1)

nejlepší nahrávač: Antonín Bořuta (0+5)

procentuální úspěšnost zákroků brankářů: Pavel Jekel 93,31 %

Sestava Třebíče z minulého utkání: Jekel (Mičán) – Bořuta, Tureček, Forman, Furch, Poizl, Kříž, Fajmon – Dočekal (A), D. Michálek, Ferda (A) – Novák, Bittner (C), Psota – M. Svoboda, Malý, Klímek – Vodička, Šilhavý, I. Sedláček.

Diváky zve na důležitou bitvu kromě Karla Vejmelky i třebíčský lodivod Kamil Pokorný!

„Nevzdáváme se, vyspíme se z toho a v sobotu hrajeme doma. Chtěl bych pozvat diváky. Věřím, že kluci jim ukážou hokej, ve kterém ještě neřekli poslední slovo. Věřím, že bude parádní atmosféra. Chceme se ještě vrátit do Zlína.“

Statistiky hráčů Beranů Zlín

lídr kanadského bodování: Denis Kindl (1+8)

nejlepší střelec: Petr Kratochvíl (3+5), Petr Mrázek (3+3)

nejlepší nahrávač: Denis Kindl (1+8)

procentuální úspěšnost zákroků brankářů: Daniel Huf 94,29 %

Sestava Zlína z minulého utkání: Huf (Kořének) – Gazda (A), Husa, Zbořil, Suhrada, Talafa, Novotný, Riedl – Pospíšil (A), Hejcman, Frömel – Z. Sedlák, Kindl, Kratochvíl – Mrázek, Luža, Lang – Köhler (C), Sadovikov, P. Sedláček.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy vyrážejí do Zlína, kde je za vyrovnaného stavu série čekají dva duely!

21.03.2023
Pozvánky na zápas

Semifinále je po osmi letech opět v Třebíčí! Horácká Slavia vyzve Berany!

17.03.2023
Pozvánky na zápas

Horácká Slavia míří do Přerova, kde bude série čtvrtfinále za stavu 1:1 pokračovat!

12.03.2023