Hrajeme výborně do obrany, musíme se zaměřit na proměnování šancí, říká Erik Meluzín

T ř e b í č - Bílé hvězdy byly v zápase velmi střelecky aktivní a brankář Sokolova musel čelit bezmála čtyřiceti střelám. Skóre otevřel už v páté minutě mladý talent Erik Meluzín, který dostal ideální pas od Michala Vodného, pláchl obraně Baníku a prudkou ranou poslal svůj tým do vedení. O pár minut později vyhrál souboj o kotouč Vojtěch Tomi, který vzápětí srovnal krok ve skóre. O jedinou branku prostřední části základní hrací doby se postaral Kryštof Lang, který usměrnil do sítě ránu Jiřího Hunkese. Baník se však znovu dotáhl. Svůj čich na góly ukázal konstruktivní obránce Jan Pohl, který tvrdou ranou upravil na 2:2. Poslední slovo měla ale střelecky aktivnější Třebíč. Bravurně provedeným nájezdem se v prodloužení blýskl Daniel Poizl, jenž elegantně zakončil mezi betony a přisoudil svému týmu bod navíc. Bílé hvězdy mají po dnešním klání jistotou, že v tabulce Chance ligy skončí nejhůře třetí.