Menu +

Jack Glover ukončil své působení v Horácké Slavii Třebíč

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Americký obránce Jack Glover k dnešnímu dni ukončil své působení v Horácké Slavii Třebíč. Tímto mu děkujeme za odvedené služby pro náš klub.
Sdílejte článek
 

K dnešnímu dni končí své působení v Horácké Slavii Třebíč americký obránce Jack Glover. Rodák z Golden Valley sehrál na Vysočině celkem sedm zápasů, během nichž si připsal pět gólových asistencí. Nezanedbatelnou měrou tak bílým hvězdám pomohl ke zlepšeným výkonům.

Glover strávil naprostou většinu své dosavadní kariéry v zámoří. Za velkou louží prošel celou řadu juniorských lig. Jmenujme se například USHL, NCAA nebo ECHL. Největším úspěchem jeho dosavadní kariéry pak bylo zlato na mistrovství světa osmnáctiletých, které vysoký bek oslavil roku 2014.

V průběhu aktuální sezony se Glover vydal poprvé na zkušenou do Evropy. Upsal se brněnské Kometě, která ho následně uvolnila do Třebíče. Pod Špilberkem stihl aktuálně odehrát pět utkání. Horácká Slavia Třebíč Jacku Gloverovi velmi děkuje za odvedené služby pro náš klub. Zároveň mu přejeme mnoho úspěchů v jeho dalších hokejových krocích.

Podobné články

Aktuální zprávy

Schůzka a jednání s Karlem Nedbalem a Václavem Čejkou

20.10.2020
Aktuální zprávy

Dohoda na ukončení spolupráce

16.10.2020
Aktuální zprávy

Vyjádření hráčů HST k událostem v klubu

13.10.2020