Menu +

Jaká je situace ohledně Martina Dočekala? Máme špatné i dobré zprávy

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V poslední době se dějí věci. A to nejen v Třebíči. Velké změny v kádrech hlásí téměř všechny kluby napříč soutěžemi. Některé zprávy jsou pozitivního charakteru, některé naopak fanoušky nepotěší. Ale takový už je hokejový život. Co říkáte na zprávu následující? Potěšila?
Sdílejte článek
 

Špatná zpráva: Vzájemná dohoda o ukončení smlouvy s elitním útočníkem!

Nebe je modrý, voda je mokrá a život přináší dobré i špatné zprávy. A to se děje i v životě takové organizace jako je hokejový klub. Nejprve přinášíme špatnou zprávu z tvorby A mužstva HST na novou sezónu 2024/25. Klub po vzájemné dohodě ukončil smlouvu útočníkovi Martinu Dočekalovi k datu 1.5.2024. Znění této smlouvy zaručovalo působení Martina Dočekala v mužstvu k datu 30.4.2025. Nemusíme zdůrazňovat, že se jedná o nejlepšího útočníka posledních dvou ročníků Chance ligy.

AKTUÁLNÍ SOUPISKU HST NAJDETE ZDE


….. a teď ta dobrá zpráva!!!

Klub podepsal novou víceletou smlouvu s naším odchovancem a nejlepším útočníkem posledních dvou sezón v Chance lize a držitelem ceny Tomáše Zelenky Martinem Dočekalem. Tato smlouva zajišťuje Martinovo působení v HST až do konce sezóny 2025/26 a navíc má klub k dispozici jednostrannou opci, kterou se smlouva prodlužuje až do konce dubna 2027. Požádali o vyjádření předsedu klubu Martina Svobodu. „O Martina Dočekala byl po jeho dvou vynikajících sezónách samozřejmě zájem z více klubů a to i extraligových. Tento krok, který dnes oznamujeme, jsme s Martinem komunikovali již z kraje roku 2024, ale definitiva padla až nyní na začátku května. Jsem nesmírně rád, že takto kvalitní hráč bude i nadále působit v našem klubu a přeji mu hodně štěstí a zdraví do jeho další hokejové kariery. "

Podobné články

Aktuální zprávy

Spolupráce s KHNP pokračuje. „Moc si toho vážíme,“ zní z vedení HST

včera
Aktuální zprávy

Ligu zahájíme 14. září domácím zápasem s Pardubicemi B

04.06.2024
Aktuální zprávy

Foto i video: Rekonstrukce nabírá na obrátkách

31.05.2024