Menu +

Jakubu Stehlíkovi končí třebíčské angažmá, děkujeme za skvělou práci

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Jak naší redakci exkluzivně sdělil hlavní trenér a zároveň i sportovní manažer týmu mužů Kamil Pokorný, který fanoušky naším prostřednictvím o dění v kádru informuje pravidelně, k poslednímu prosinci skončily obránci Jakubu Stehlíkovi střídavé starty z Vítkovic do Třebíče. Jakub Stehlík letos za Horáckou Slavii nastoupil k osmi duelům a vždy se stal pilířem obranných řad. Odváděl skvělé služby a byl spolehlivým článkem defenzivy. Nyní se přesune do Poruby, která měla o jeho služby velký zájem. Více ke složitým jednáním vysvětlil Kamil Pokorný níže.
Sdílejte článek
 

"Přece jen vzdálenost mezi Třebíčí a Ostravou je menší, než ta z Vítkovic do Poruby, kam se Jakub přesune. Poruba Vítkovicím navíc nabídla jednoho hráče na delší dobu, což my jsme nemohli udělat. Vítkovice měly zájem o Martina Dočekala na delší časový úsek, ale pro nás je to natolik stěžejní hráč, že jsme ho uvolnit nemohli. I přes to, že v této věci jsme se s Vítkovicemi nedohodli, děkujeme jim za to, že nám Jakuba Stehlíka uvolňovaly. V každém zápase, ke kterému přijel se postavil jako profesionál a odváděl u nás výborné výkony. Chtěl bych mu za to poděkovat a popřát hodně štěstí," přiblížil složitá jednání a těžké rozhodování třebíčský první muž střídačky. Shrnuto podtrženo, Jakub Stehlík už za Třebíč nebude moci nastupovat, ale Martin Dočekal naopak v Třebíči zůstává.

Post obránce je třeba posílit, to samozřejmě třebíčské vedení moc dobře ví s vyvíjí v tomto směru aktivitu. Jak bude úspěšná, to ukáží další dny nebo týdny. "Samozřejmě nespíme a poohlížíme se po dalším možném posílení. Máme čas do konce přestupového termínu, tedy do konce ledna na to, abychom stihli tým posílit. Samozřejmě hledáme hlavně hráče na pozici obránce, ale trh je velmi přebraný a úzký. Pokud by se ale objevila možnost, kterou bychom jako klub byli schopni akceptovat, tak ji využijeme," říká k dalšímu možnému posílení Kamil Pokorný.

Podobné články

Aktuální zprávy

Ligu zahájíme 14. září domácím zápasem s Pardubicemi B

04.06.2024
Aktuální zprávy

Foto i video: Rekonstrukce nabírá na obrátkách

31.05.2024
Aktuální zprávy

Pátý ročník O Kapku lepšího hokeje byl nejúspěšnější!

14.05.2024