Junioři o víkendu nevstřelili branku, dorostenci zase neprohráli

Junioři za sebou mají černý víkend. Nejprve prohráli na ledě předposlední Karviné a poté utrpěli doma debakl od první Olomouce. V obou případech nedokázali vstřelit ani branku. To dorostu se dařilo lépe, doma sice ztratili bod za remízu 2:2 s Novým Jičínem, pak si ale zastříleli v Karviné a zvítězili 7:1. Výborný víkend za sebou mají deváťáci - Havlíčkovu Brodu na jejich ledě nadělili desítku a pak doma nepovolili ani branku Ytongu. Své první zápasy odehráli také čtvrťáci a páťáci, obě družstva shodně zvítězila v Pelhřimově.

Junioři

Karviná - Třebíč 4:0 (3:0,1:0,0:0)

Třebíč - Olomouc 0:6 (0:3,0:2,0:1)

Na třebíčské družstvo juniorů (jak je patrné z výsledků) dolehla o tomto víkendu krize, hra se jim nedařila a za 120 minut nedokázali vstřelit jediný gól.

Dorost

Třebíč - N.Jičín 2:2 (1:1,0:1,1:0)
Branky: V.Konečný, D.Pálka
Domácí již ve 13 sekundě při prvním útoku vstřelili branku, ale z šokovaného soupeře nevytěžili nic. Naopak zbytečnými zákroky v závěru třetiny hráli ve třech, hosté toho dokonale využili k vyrovnání a v další části pak přidali druhý gól. Změny v seskupení útočných řad SK HS v poslední třetině, přinesly při závěrečném tlaku alespoň kýžené vyrovnání.

Tabulky juniorské a dorostenecké ligy naleznete u zápasů v sekci Mládež.

Karviná - Třebíč 1:7 (1:2,0:1,0:4)
Branky: J.Burian, T.Fiala, V.Noha, L.Papoušek, L.Bartůněk, M.Laš, T.Mauritz
Hosté se na severu Moravy předvedli v dobrém světle, prosadili se kombinačně i střelecky a je třeba je pochválit jako celek.

Žákovské soutěže

4.třída
Pelhřimov - Třebíč 2:8 (1:1,1:3,0:4)
Branky: O.Šulc 2, P.Balík 2, J.Vávra, D.Dobrovolný, L.Paták, R.Hobza
Křest v přeboru Jižní Moravy a Vysočiny zvládl hostující celek SK HS na výbornou a zejména v poslední třetině svého soupeře dokonale přehrál a přesvědčivě zvítězil.

5.třída
Pelhřimov - Třebíč 5:6 (1:2,3:1,1:3)

Branky: M.Belatka 3, F.Ivaník 2, J.Drápela
Jak naznačují jednotlivé třetiny, utkání bylo jako na houpačce, ale závěrečný tlak hostujícího celku znamenal zasloužený zisk prvních bodů v nové sezóně.

6.třída
Havl.Brod - Třebíč 5:2 (0:0,3:1,2:1)

Branky: A.Zeman, M.Sobotka
Hosté dokázali se svým soupeřem hrát do poloviny utkání vyrovnanou partii, ale následné časté a zbytečné vylučování hráčů SK HS vedlo ke ztrátě mnoha sil a to znamenalo konečnou porážku.
Ytong - Třebíč 4:2 (1:1,1:0,2:1)

Branky: M.Molák, M.Sochor
Hosté předvedli dobrou hru, ale nedokázali proměnit své vyložené šance a proto ani tentokrát na vítězství nedosáhli.

7.třída
Havl.Brod - Třebíč 4:4 (0:0,2:2,2:2)

Branky: M.Dočekal, V.Křípal, R.Švaříček, D.Křenek
Hosté v utkání vedli již 0:2, ale svůj náskok nedokázali udržet a nakonec byli rádi za remízu.
Ytong - Třebíč 6:5 (4:2,1:2,1:1)

Branky: T.Vondráček 2, P.Krutiš, P.Štěpánek, M.Dočekal
Hosté dokázali zvrátit nepříznivý stav 5:2, ale ve finiši v poslední třetině je přibrzdila stále vypadávající elektřina na ZS v Blansku, kde se dramatické utkání se šťastnějším závěrem pro domácí hrálo.

8.třída
Havl.Brod - Třebíč 6:3 (0:0,3:1,3:2)

Branky: P.Čejka, M.Nabytý, R.Novák
Hostující celek hrál vyrovnaně jen první třetinu, potom nedokázal čelit náporu domácích a o vítězi nebylo pochyb.
Třebíč - Ytong 4:4 (2:3,2:1,0:0)

Branky: P.Fila, R.Bašnár, M.Málek, A.Sobotka
Domácí hráči prohrávali již 0:3, přesto se ještě dokázali vzchopit, postupně vyrovnali hru a dělba bodů byla zasloužená.

9.třída
Havl.Brod - Třebíč 1:10 (0:5,1:3,0:2)

Branky: T.Břínek 2, M.Kejda 2, M.Kundela 2, P.Burián, L.Dostál, P.Tomáš, L.Popela
Domácí předvedli pouze "osekávanou", hokejově však hráčům SK HS nesahali ani po kotníky a tak hosté za utržené modřiny nadělili soupeři V kotlině potupnou desítku.
Třebíč - Ytong 3:0 (2:0,1:0,0:0)

Branky: V.Burian 2, T.Břínek
Ve vyrovnaném utkání rozhodla lepší schopnost domácího celku v proměňování vytvořených střeleckých příležitostí.