Junioři opět dvakrát vyhráli, dorostenci zvrátili zápas v Prostějově

Juniorská a dorostenecká liga pokračovala třetím a čtvrtým kolem. Junioři jsou zatím stoprocentní - čtyři vítězství ve čtyřech zápasech a průměrné skóre 5:2 hovoří za vše. Minulý týden si junioři Horácké Slavie poradili doma s Frýdkem-Místkem 6:2 a v neděli dokonce nepovolili Novému Jičínu ani branku. Dorostencům se už daří méně, zatím dvakrát vyhráli a dvakrát prohráli, v neděli si ale odvezli dva body z Prostějova, když ve třetí třetině dokázali otočit skóre z 1:0 na 1:2. Horáckou Slavii v tomto utkání podržel výborně chytající Jan Zháňal. V článku přinášíme podrobnosti, na stránkách věnované juniorům a dorostencům také nově naleznete soupisky a aktuální tabulky ligy.

Junioři

Třebíč - F.Místek 6:2 (2:0,3:2,1:0)
Branky: T.Caha 2, P.Zahradník, L.Sláma, M.Čachotský, M.Slavík
Domácí za stavu 5:0 přestali hrát svou důraznou hru a hosté toho využili ke vstřelení branek. Závěr utkání patřil opět domácím.

Třebíč - N.Jičín 4:0 (1:0,1:0,2:0)
Branky: Š.Oberreiter, T.Caha, P.Zahradník, M.Slavík
Domácí předvedli disciplinovanou hru po celé utkání a zaslouženě zvítězili.

Dorost

Jihlava - Třebíč 4:2 (3:1,0:0,1:1)
Branky: L.Papoušek, M.Laš
O osudu utkání rozhodla první třetina ve které domácí dali první gól po individuální chybě hostující obrany a další dva přidali z kategorie "šťastných". V následujících dvou třetinách hosté nevyužili řadu vyložených gólových šancí a přestože nebyli herně horším týmem, prohráli.

Prostějov - Třebíč 1:2 (0:0,1:0,0:2)
Branky: J.Burian, T.Fiala
Ve vyrovnaném utkání přinesla rozhodnutí až poslední třetina, v ní hosté v přesilovce nejprve vyrovnali J.Burianem a následně brankou T.Fialy otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Výborný výkon podal brankář hostí J.Zháňal, který tým v rozhodujících okamžicích podržel.

Žákovské ligy

9.třída
Třebíč - Břeclav 10:3 (5:1,2:1,3:1)
Branky: M.Kejda 4, V.Burian 2, J.Forman, L.Dostál, M.Jánský, Z.Svoboda
Domácí celek o své převaze ve všech herních činnostech přesvědčoval soupeře od prvních minut utkání a tím mu nedal sebemenší šanci na zisk bodů.

8.třída
Třebíč - Břeclav 4:6 (1:1,3:2,0:3)
Branky: J.Kočí, R.Bašnár, V.Malát, R.Kadela
Domácí hráči po dvou třetinách sice vedli, ale tlaku hostujícího celku v poslední části nedokázali čelit a zůstali poraženi.

7.třída
Břeclav - Třebíč 1:6 (0:3,0:1,1:2)
Branky: P.Krutiš 2, T.Vondráček, D.Křenek, P.Štěpánek, D.Murín
Hosté v úvodu utkání vstřelili rychlé dva góly a důsledná hra s dobrým napadáním v další části hry vedly k zisku obou bodů.

6.třída
Břeclav - Třebíč 0:8 (0:3,0:0,0:5)
Branky: A.Zeman 3, O.Němec 2, D.Stahorský, V.Jaroš, M.Sochor
Hosté předvedli dobrou hru, svého soupeře předčili v bojovnosti, v nasazení, ve střelbě a zaslouženě zvítězili.