Junioři při střelecké chuti

Mládežnický hokej
V uplynulém týdnu junioři potvrdli vzestup střelecké formy. Z Uherského Brodu si odvážejí i díky Zahradníkově hattricku výhru 5:3, kterou pak v neděli doma potvrdili v utkání bohatém na branky vítězstvím nad Znojmem 8:4. Také dorostenci v pátek s předposledním Uničovem žádné problémy neměli a vyhráli přesvědčivě 7:2, tři branky vstřelil Konečný. V neděli ve Znojmě pak vedli již 3:0, domácí ale ve strhujícím zápase dokázali nakonec uhrát remízu 4:4. Starší i mladší žáci hráli se slabými Rosicemi. Šesťáci, osmáci i deváťáci si připsali povinné vítězství, sedmáci ale soupeře podcenili a doma mu podlehli.

Junioři

Uh.Brod - Třebíč 3:5 (1:3,1:1,1:1)
Branky: P.Zahradník 3, R.Musil 2
Hosté o svém zaslouženém vítězství rozhodli již v první třetině, v následující části to byl urputný boj a hře neprospěli ani rozhodčí, když častým vylučováním nenechali hrát v plném počtu ano jedno mužstvo.

Třebíč - Znojmo 8:4 (1:2,5:1,2:1)
Branky: M.Čachotský 2, R.Musil, P.Zahradník, T.Fiala, Š.Oberreiter, M.Slavík, M.Přibyl
Domácí mužstvo dokonale otočilo ve druhé třetině nepříznivě se pro ně vyvíjející skóre z první části a tím rozhodlo o osudu dramatického utkání ve svůj prospěch.

Branky: V.Konečný 3, J.Burian 2, M.Laš, V.Noha
Domácí hráči v tomto utkání postupně svého soupeře přehráli a výrazným vítězstvím si zajistili aktivní skóre v tabulce.

Znojmo - Třebíč 4:4 (0:2,2:1,2:1)
Branky: J.Burian, M.Laš, L.Papoušek
Ve Znojmě se hrál strhující hokej, ve kterém hosté nejdříve výbornou hrou vedli 0:3, ale drtivý tlak domácích a 2 góly v rozmezí 12 sek. přinesl snížení na 2:3. Hráči SK HS zvýšili na začátku třetí třetiny na 2:4, ale opět nápor Znojemských orlů přinesl vyrovnání a tak došlo k dělbě bodů mezi mužstvy na druhém a třetím místě v soutěži.

Branky: P.Burián 2, M.Jánský 2, J.Forman, V.Burian, L.Nahodil, P.Fila
Hosté se s bojovným domácím družstvem natrápili víc než se čekalo, ale svou převahu postupně vyjádřili brankami a získali tak povinné dva body pro postup do nadstavby.

8.třída
Rosice - Třebíč 2:4 (1:1,1:1,0:2)
Branky: M.Vlach, R.Bašnár, A.Sobotka, R.Novák
Po odehraných dvou dramatických třetinách rozhodli hosté o svém vítězství v poslední části zlepšenou hrou celého kolektivu.

7.třída
Třebíč - Rosice 4:6 (1:3,0:3,3:0)
Branky: P.Krutiš 2, D.Křenek, T.Vondráček
Domácí hráči svého soupeře podcenili a než se z toho vzpamatovali, prohrávali takovým rozdílem, že tlak v poslední třetině přinesl jen korekci překvapivého výsledku.

6.třída
Třebíč - Rosice 9:0 (3:0,4:0,2:0)
Branky: R.Mastná 2, A.Zeman, M.Sobotka, M.Sochor, R.Horký, J.Nydrle, L.Karásek, R.Benáček
Na třebíčském ledě se hrál hokej v mírném tempu, které domácím vyhovovalo a od prvního buly nebylo o vítězi pochyb.

5.třída
Třebíč - Ytong 1:8 (0:3,0:3,1:2)
Branka: J.Urbančík
Domácí hráči v tomto utkání zcela propadli a vysoké vítězství hostujícího týmu bylo zasloužené.

4.třída
Třebíč - Ytong 4:0 (1:0,2:0,1:0)
Branky: O.Šulc, N.Marek, L.Paták, M.Vlašín
Zasloužené vítězství domácích se zrodilo po bojovném a kolektivním výkonu celého družstva.

Sezona mládeže: Junioři po boji neprorazili, dorost obstál