Junioři stále bez ztráty bodu a další víkendová utkání

Ani tuto sobotu a neděli naše žákovské a mládežnické kategorie nelenily a doma i venku sehrály hokejové zápasy, jejichž výsledky Vám nyní přiblížíme. Tým dorostu vyjel v sobotu do Bystřice nad Pernštejnem a část žáků v dresech HST do Příbrami. Druhá část bojovala na domácím ledu s Pelhřimovem a hned v neděli se tyto týmy vydaly za soupeřem do Chotěboře. Juniorka v neděli vyzvala Kroměříž.

Nejdříve se koukneme do Příbrami, kde mužstvo mladších žáků C předvedlo pěkný výkon a zaslouženě vyhrálo 6:2. Také tým starších žáků A po bojovném výkonu sahal po vítězství. „V závěru zápasu při přesilovce, místo abychom dali branku, soupeř nám vypíchl puk, ujel a dal gól… poslední jsme pak obdrželi v oslabení,“ popisuje napínavý souboj, který nakonec skončil 5:3 pro domácí, trenér Rostislav Malena.

„Zápas v pohodovém tempu na jednu bránu,“ jak stručně a výstižně hodnotí trenér Zdeněk Sedláček, odehráli naši dorostenci v Bystřici nad Pernštejnem. Dokládá to výsledek utkání 0:19.

Na třebíčském stadionu hráli v sobotu mladší žáci D a starší žáci B proti Pelhřimovu a výhra byla na naší straně v obou případech. Déčko mělo zápas po celou dobu pod kontrolou a porazilo soupeře suverénně 8:0. Béčku se nedařilo v první třetině, kdy prohrávalo 1:4, ale pak kluci svůj výkon zlepšili a dokázali zápas otočit na 6:5.

Stejné týmy si zahrály i v neděli v Chotěboři, kde opět bodovaly. Soupeř nebyl příliš výrazný, ale naši žáci si zápas užili a to s výsledky 4:18 (MŽD) a 5:19 (SŽB).

Vyrovnaný zápas se odehrál v neděli na domácí půdě mezi naší a kroměřížskou juniorkou. V průběhu utkání naši postupně získávali převahu a o výsledku 5:0 rozhodla hlavně 2. třetina. Junioři tak i nadále zůstávají neporaženým týmem a to navíc bez ztráty jediného bodu.