Juniorům a dorostu skončila první čtvrtina základní části

Junioři Horácké Slavie střídají dobrá období se špatnými. V úvodu soutěže čtyřikrát v řadě zvítězili, poté utrpěli tři těžké porážky, po kterých zase přišly tři výhry. Minulý týden sehráli svůj první remízový zápas, a to v Kroměříži. Dorostenci nepoznali porážku již osm utkání. V pátek zakončili první čtvrtinu soutěže přesvědčivou výhrou nad prvním týmem tabulky - Šumperkem. Žákovské týmy hrály o víkendu s tradičními soupeři, Jihlavou a Žďárem nad Sázavou. Třeťáci odehráli v Třebíči turnaj v minihokeji a jejich "A" tým v něm obsadil první místo.

Junioři

Kroměříž - Třebíč 1:1 (1:0,0:1,0:0)
Branka: P.Zahradník
Ve vyrovnaném utkání měli domácí k vítězství blíže a tak získaný bod hostí znamená upevnění čtvrté pozice SK HS v lize juniorů po první čtvrtině soutěže, se ztrátou pěti bodů na vedoucí Olomouc.

Branky: M.Laš 2, D.Pálka, J.Burian
Krátce po sobě se domácí celek utkal s vedoucím týmem dorostenecké ligy. V neděli ve Znojmě vzali soupeři bod a sesadili jej na týden z čela tabulky, aby v pátek vedoucímu Šumperku výbornou kombinační hrou vzali body oba dva a rovněž jej připravili o prvenství. A tak po první čtvrtině soutěže je SK HS na třetím místě se ztrátou jednoho bodu na první Znojmo.

Źákovské ligy

(tabulky všech źákovských tříd: trebic-mladez.xls)

9.třída

Třebíč - Jihlava 8:6 (1:3,3:2,4:1)
Branky: V.Burian 4, D.Pálka, M.Kundela, M.Kejda, L.Dostál
Od prvního vhazování se odvíjelo dramatické utkání, ve kterém si hosté po dvou třetinách udržovali mírný náskok. Závěrečná třetina však přinesla zvýšenou bojovnost domácího celku, který dokonale otočil skóre ve svůj prospěch a vítězstvím se vyhoupl na čelo soutěže. Pochvalu za přístup k utkání si zaslouží Vilda Burian, který vsítil 4 důležité branky.

8.třída

Třebíč - Jihlava 4:2 (2:1,1:1,1:0)
Branky: E.Kadela 2, A.Sobotka, M.Jánský
Domácí hráči se na vedoucí družstvo soutěže vytáhli, bojovnou a kolektivní hrou jej přehráli a zaslouženě zvítězili.

7.třída

Jihlava - Třebíč 4:1 (1:1,1:0,2:0)
Branka: T.Vondráček
Utkání sedmáků bylo velmi vyrovnané, leč neproměnění i těch nejvyloženějších šancí hostí znamenalo jejich porážku.

6.třída

Jihlava - Třebíč 2:2 (0:0,0:2,2:0)
Branky: O.Němec, L.Uhlíř
Hosté podali v utkání slabý výkon a jen díky gólmanům udrželi do závěrečné sirény remízový stav.

5.třída

Jihlava - Třebíč 7:8 (3:3,2:3,2:2)
Branka: D.Deveri 3, E.Krčál 2, T.Bartejs, M.Belatka, J.Strnad
Ve vyrovnaném utkání, které se vyznačovalo bojovností na obou stranách, rozhodli hosté o svém vítězství brankou v čase 59:59 a odvezli si z Jihlavy cenné dva body.

Třebíč - Žďár n./S. 2:4 (1:2,1:1,0:1)
Branky: T,Bartejs, M.Belatka
Domácí hráči předvedli nejhezčí utkání této sezóny, v závěru je ale potkala smůla, když své gólovky nevyužili a naopak soupeř pečetil vítězství.

4.třída

Jihlava - Třebíč 3:4 (1:1,1:2,1:1)
Branky: L.Paták 2, M.Vlašín, O.Šulc
Ve vyrovnaném utkání byli nakonec šťastnější hosté, kteří svou vítěznou branku vstřelili 3 min. před koncem utkání.

Třebíč - Žďár n./S. 8:2 (3:0,3:2,2:0)
Branky: O.Šulc 4, M.Vlašín 3, L.Paták
Domácí hráči v tomto utkání proti tabulkově slabšímu soupeři získali povinné dva body, ale výkonem příliš nenadchli.

3.třída - turnaje v minihokeji

Třebíč A - Jihlava A 8:3 (J.Salák 3, V.Pálka 2, T.Pelikán, P.Vondráček, J.Roupec)
Třebíč A - Pelhřimov A 3:3 (V.Pálka 2, T.Pelikán)
Třebíč A - Havl.Brod A 3:2 (T.Pelikán, P.Vondráček, V.Jahoda)
Družstvo Třebíč A obsadilo na turnaji v Třebíči 1.místo.

Třebíč B - Jihlava B 2:4 (D.Sedlář, J.Zeman)
Třebíč B - Pelhřimov B 4:1 (M.Mašek 2, D.Sedlář, R.Sochor)
Třebíč B - Havl.Brod B 0:3
Družstvo Třebíč B obsadilo na turnaji v Třebíči 3.místo.