Menu +

Juniory čeká Nadstavbová část. Přijďte nás podpořit!

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Třebíčští junioři neztratili během první části své soutěže ani bod. Nyní se pilně připravují na start Nadstavby. První zápas je přitom čeká už tento pátek na ledě České Třebové. Poprvé doma se mladíci představí 8. listopadu proti Světlé nad Sázavou. Zapište si do kalendářů a přijďte nás podpořit! Více informací v článku.
Sdílejte článek
 

 • ROZPIS ZÁPASŮ JUNIORŮ ZDE

 • Junioři Horácké Slavie už znají svůj další program. Po mimořádně úspěšné první části sezony, ve které mladé Bílé hvězdy neztratily ani bod, je na pořadu dne Nadstavbová skupina. V ní se svěřenci trenérů Radka Nováka a Milana Přibyla utkají s dalšími sedmi týmy. Jsou jimi TJ Lanškroun, HCM Jaroměř, HC Náchod, Česká Třebová, SC Kolín, HC Krkonoše a také Světlá nad Sázavou, přičemž s tímto soupeřem už se letos junioři utkali a nutno říci, že jej dokázali porazit.

  Jedná se o mužstva, která se ve svých skupinách umístila na prvním a druhém místě. Jejich následné rozdělení bylo uskutečněno podle územního principu. Týmy se v nich utkají čtyřkolově systémem každý s každým, přičemž výsledky z první části soutěže se do konečné tabulky nezapočítávají.

  Vítězové zmíněných skupin se následně principem dvoukolově každý s každým utkají o právo účasti v Extralize juniorů pro ročník 2020/2021. Dodejme, že zmíněné skupiny jsou čtyři. Finálová skupina proto bude mít kvarteto účastníků. První utkání Nadstavby čeká na juniory již tento pátek 1. listopadu, kdy zajíždí na led České Třebové. Poprvé doma s mladíci představí 8. listopadu se Světlou nad Sázavou.

  Třebíčští hráči se na následující měření sil těší. To potvrzuje i hlavní trenér Radek Novák, který zároveň očekává zápasy vysoké kvality. „Už proto, že jsou v naší skupině týmy, které si uhrály postup do 2. části, tedy Nadstavby Ligy juniorů, předpokládám, že budou mít jednotlivá utkání vyšší kvalitu. My se však díváme na naši hru,“ říká nebojácně.

  Závěrečné utkání první části soutěže odehráli junioři 20. října, úvodní střetnutí Nadstavby je čeká 1. listopadu. Mezi těmito souboji je tedy několikadenní pauza, kterou tým využil k regeneraci a přípravě na další průběh sezony. To potvrzuje také Radek Novák. „Kluci dostali pátek, sobota, neděle volno. Od pondělí se znovu připravujeme na páteční utkání, kdy se výše zmiňovaná Nadstavba rozjíždí prvním kolem. Kombinujeme přípravu jak na suchu v posilovně, tak i na ledě.“

  Mladé Bílé hvězdy se v úvodní části Ligy juniorů prezentovaly kompaktním týmovým pojetím hry. Právě to jim přineslo výše popsané úspěchy. Trenérský štáb je si toho dobře vědom, proto od nastoleného trendu nehodlá upouštět. „Nechceme měnit náš způsob hry. Klíčové bude jednoznačně týmové pojetí. Chceme předvádět slušnou hru, která bude mít spoustu energie. Důležitým článkem bude zdravotní stav hráčů,“ má jasno Radek Novák.

  Třebíčský celek bude mít v Nadstavbě nového kapitána. Patrik Válek odešel studovat, což bylo už předem avizováno. Kapitánské céčko proto převezme Patrik Trnka. „Po odchodu Patrika Válka ze studijních důvodů je novým kapitánem našeho týmu Patrik Trnka. Jeho asistentem zůstává Dominik Svoboda a nově Patrik Mojdl,“ vysvětluje trenér Novák.

  První domácí utkání nadstavbové části soutěže odehrají junioři 8.11 proti Světlé nad Sázavou. Tedy soupeři, jehož už letos dokázali dvakrát zdolat. Rádi bychom vás touto cestou na nejen toto, ale i další střetnutí našich Juniorů i dalších mládežnických kategorií pozvali. Za účelem výraznější propagace třebíčské mládeže byl také nově vytvořen oficiální facebook s názvem: SK Horácká Slavia Třebíč – mládež oficial. Na něm se objevují a budou objevovat ty nejčerstvější informace ohledně našich mladých nadějí. Zároveň také pozvánky na domácí zápasy a mnoho dalšího. Zkrátka vám nic neunikne, takže nás rozhodně sledujte.


 • ODKAZ NA OFICIÁLNÍ FACEBOOK MLÁDEŽE HST ZDE

 • “První domácí utkání v Nadstavbě odehrajeme v Třebíči v pátek 08. 11. 2019 od 18.45 hodin proti Světlé nad Sázavou. Jde o tým, se kterým jsme již v této sezóně dvakrát hráli a společně jsme postoupili ze základní skupiny do výše zmiňované Nadstavby. Propagace mládežnického třebíčského hokeje na nově zřízeném facebooku je skvělá myšlenka, která bude přibližovat mládežnický hokej v Třebíči široké veřejnosti. Rád bych touto cestou pozval všechny příznivce mládežnického hokeje v Třebíči do ochozů Zimního stadionu města Třebíče - KHNP ARENY na utkání nejen juniorů a dorostu, ale i na jednotlivé zápasy našich mladších mládežnických kategorií, “ uzavírá Radek Novák.

  Podobné články

  Mládežnický hokej

  Třebíčským mládežníkům brzy odstartuje společná část letní přípravy na nadcházející sezonu

  08.05.2020
  Mládežnický hokej

  Skvělá jízda třebíčských dorostenců pokračuje. Mladé pušky jsou blízko bojům o extraligu

  03.03.2020
  Mládežnický hokej

  V budoucnu bych si chtěl zkusit i dospělý hokej, říká produktivní junior Zdeněk Vedral

  07.02.2020