Juniory čeká venkovní dvojzápas se Studénkou a Valašským Meziříčím

Třebíčské juniory čekají další dva zápasy nadstavbové skupiny Regionální ligy juniorů. Svěřenci hlavního trenéra Davida Dolníčka tentokrát zamíří na stadiony soupeřů. V pátek 1. března od 19:00 hodin změří síly se Studénkou, v neděli 3. března od 15:00 hodin s Valašským Meziříčím.

Půjde o hodně. Tabulka je totiž nesmírně vyrovnaná, přičemž Třebíčští jsou se sedmi body aktuálně třetí. Oba naši víkendoví soupeři přitom nasbírali po šesti bodech, takže v obou kláních půjde o takzvaně šest bodů.

Mladé bílé hvězdy mohou jít do obou zápasů s optimismem. Během minulého víkendu totiž získaly solidní počet čtyř bodů. Nejdříve padly ve vyrovnaném zápase se zlínskou rezervou 2:3 po samostatných nájezdech, poté rozstřílely Opavu 7:1.

Dnešní utkání se mi hodnotí konečně trošku líp. I když pořád si myslím, že umíme hrát ještě lépe a pořád nás svazuje nějaká tíha okamžiku, nebo tak nějak si to vysvětluji. Šli jsme do vedení, první třetina skončila tři nula, měli jsme slušný nástup, dali jsme góly. Hráli jsme dobře i třetí třetinu. Ve třetí části jsme pak přidali čtyři hezké branky a celkově se na to dalo dnes dívat. Hru jsme rozložili na víc lidí, takže jsme i ušetřili nějaké síly. Navíc jsme si pomohli i přesilovkami. Jak jsem říkal minule, skupina je otevřená, nedíváme se teď nalevo – napravo, sledujeme hlavně sebe a chceme vyhrát každý další zápas.," řekl klubové redakci bezprostředně po utkání s Opavou David Dolníček.

Nutno dodat, že páteční utkání se Studénkou uzavře první polovinu nadstavbové skupiny, v neděli s Valašským Meziříčím proto logicky odstartuje ta druhá. A bílé hvězdy potkají v tomto střetnutí soupeře, kterému v prvním vzájemném souboji nedaly lidově řečeno čuchnout. Bobři si totiž 16. února odvezli z Třebíče příděl 0:4.