Menu +

K týmu se připojili Jakub Malý a Jan Sedláček, tři hráči odchází

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia přivádí další hráče, naopak po try outu tři hráči skončili. Pozorný fanoušek si mohl všimnout, že už v zápase v Prostějově nastoupili dva nováčci, útočník Jakub Malý a obránce Jan Sedláček. Oba jsou v Třebíči zatím na zkoušce.
Sdílejte článek
 

K jejich angažování se vyjádřil asistent trenéra Jaroslav Barvíř následovně.
“Oba hráči k nám přichází z Brna, Jakub Malý už u nás působil a prostředí u nás zná, obránce Jan Sedláček je u nás poprvé. Oba před zápasem v Prostějově stihli s naším týmem jen jeden trénink. Dostanou šanci i v dalších zápasech, chceme je vidět jak v tréninku, tak v zápasovém zatížení. Pak se rozhodneme, co dál.“

Druhá zpráva se týká hráčů, kteří zde byli na try out. “O tom, že jsme podepsali novou smlouvu s Matyášem Svobodou jsme už fanoušky informovali. Naopak jsme ukončili spolupráci s Matějem Tomajkem, který bohužel kvůli nemoci a antibiotikům odehrál jen jeden zápas, což bylo dost nešťastné. Dále jsme se rozloučili se Sebastianem Bartesem a Petrem Krejčím. Všem třem hráčům přejeme v dalším nejen hokejovém životě jen to nejlepší,“ doplnil informaci Jaroslav Barvíř, který stále zastupuje nemocného hlavního trenéra Kamila Pokorného.

Podobné články

Aktuální zprávy

HST HRDINŮM 2022 a vrtulník nad zimákem již zítra!

před 2 dny
Aktuální zprávy

Horácká Slavia opět VZDÁVÁ HOLD HRDINŮM

25.09.2022
Aktuální zprávy

Tiskovka, křest, diskuze, autogramiáda i ceny pro fanoušky. Takové bylo pondělní posezení u piva s představiteli HST

13.09.2022