Menu +

Kompenzace permanentek běží do konce června!

Aktuální zprávy
Sezona 2020/2021 byla velmi obtížná. Kvůli opatřením spojeným s pandemií covid-19 nemohli třebíčští fanoušci navštívit ani jedno mistrovské utkání bílých hvězd. V rámci kompenzace mají držitelé permanentních vstupenek možnost navrácení finančních prostředků. Ty zároveň mohou klubu za odměnu ve formě dresu pro nadcházející sezonu, případně trička s novým erbem ponechat. Pokud si zvolíte dres, uvidíte ho před následujícím ročníkem jako úplně první. Kompenzační formulář bude otevřen do konce června. Vrácení peněz proběhne po uzavření formuláře - v průběhu letních prázdnin. Více informací naleznete v článku.
Sdílejte článek
 

„Máme za sebou nejtěžší sezonu nejen třebíčského hokeje za hodně dlouhou dobu. Absence fanoušků na tribunách ukázala, jak moc důležití pro nás jste. I tak jsme vnímali vaši podporu doslova na každém kroku a za ni jsme vám moc vděčni. Doufáme, že příští ročník bude pro nás všechny příjemnější a že se opět setkáme v KHNP Aréně," říká obchodní a marketingový manažer Horácké Slavie Daniel Šlapák.

Klub v prvé řadě ještě jednou srdečně děkuje všem, kteří si permanentní vstupenku zakoupili. Vaše podpora je pro nás nesmírně důležitá. Finance získány z prodeje permanentek jsou pro jakýkoli sportovní klub nedílnou součástí jeho příjmů a hlavně jistotou, která je nejen v této době tak moc potřebná.

Odkaz na kompenzační formulář zde

Na druhou stranu si plně uvědomujeme, že naši permanentkáři nemohli navštívit ani jedno letošní mistrovské utkání bílých hvězd. Také proto dostanete nyní možnost navrácení peněz prostřednictvím kompenzačního formuláře, který je formou odkazu přiložen k tomuto článku.

Máte však také možnost peníze za nákup permanentní vstupenky klubu ponechat. Kdo tak v plné výši učiní, obdrží speciální poděkování na svou e-mailovou adresu, a hlavně si bude moci vybrat mezi dresem s vlastním jménem pro nadcházející sezonu, případně tričkem s novým erbem klubu, který jsme představili v minulých dnech. Zde je třeba zmínit, že tato multifunkční trička jsou neprodejná, jedná se o limitovanou edici, kterou nosí pouze hráči.

Klub se na základě pečlivého uvážení rozhodl nepřevádět letošní permanentky do příští sezony. Stále totiž nevíme, jaký objem fanoušků bude v rámci příštího ročníku na tribuny vpuštěn. Tímto krokem se tak chceme vyhnout situaci, kdy bychom byli nuceni některé permanentkáře případně zvýhodnit na úkor jiných.

Nevíme, kolik fanoušků bude příští sezonu vpuštěno na tribuny, Proto permanentky nepřevádíme

Každopádně doufáme, že se v září sejdeme v co nejvyšším počtu. Bez vás fanoušků pro nás byl právě uplynulý ročník opravdu složitý. Nejen z hlediska ekonomického, ale i sportovního. Pro permanentkáře jsme proto alespoň pomohli zajistit bezplatné sledování našich zápasů na HokejkaTV, ale je jasné, že mít vás na tribuně je pro nás to nejdůležitější.

Proto ještě jednou moc děkujeme všem, kteří se rozhodnou svých peněz v této složité době ve prospěch klubu vzdát. Vážíme si toho!

Podobné články

Aktuální zprávy

Dovolená končí, zpět do tréninkového procesu!

včera
Aktuální zprávy

Soutěžní řád zápasů mládeže HST

před 2 dny
Aktuální zprávy

Chcete se stát hokejovým rozhodčím? Využijte možnosti školení

01.07.2021