Menu +

Kupte lístek na Prostějov i Plekancovo Kladno a můžete získat tablet Samsung od firmy KHNP

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Do konce základní části Chance ligy chybí už jen dvě domácí utkání. A obě budou mít jistě velkou energii. Jak Prostějov, tak i Kladno disponují velmi kvalitními kádry a s takovými týmy hrají Třebíčští parádní zápasy. Navíc stále existuje možnost, že v Třebíči uvidíme nejlepšího českého hráče, který kdy hrál v NHL - Jaromíra Jágra, ať už na ledě nebo na střídačce. Co už je ale potvrzeno, je fakt, že za Kladno v Třebíči nastoupí další hvězda z NHL, Tomáš Plekanec.
Sdílejte článek
 

 • ELEKTRONICKÁ PRODEJNÍ APLIKACE ZDE

 • Máš permanentku nebo lístek na Prostějov i Kladno? Můžeš vyhrát parádní Samsung tablet od KHNP

  Horácká Slavia připravila ve spolupráci s generálním partnerem klubu firmou KHNP pro fanoušky skvělou akci. Pro ty, kdo si zakoupí přes elektronickou aplikaci balíček vstupenek na oba zápasy, tedy na Prostějov i Kladno nebo pro ty, kdo si zakoupili permanentku na celou sezónu, je připravena tato akce. Šest vylosovaných získá značkový Samsung tablet. Cenu šesti vylosovaným přijde na ledovou plochu osobně předat právě při utkábí s Kladnem zástupce již zmiňovaného generálního partnera Horácké Slavie Třebíč – firmy KHNP.

  Losování proběhne o druhé přestávce zápasu s Kladnem zástupcem KHNP - Výkonný viceprezident společnosti KHNP Baeksik Noh. Pokud se vylosovaný výherce nedostaví pro výhru, bude losován další výherce, tak aby si fanoušci cenu odnesli domů přímo ze zápasu.

  Nepromarni šanci vidět parádní hokej a vyhrát skvělý tablet od KHNP

  (obrázek se po kliknutí zvětší)

  Podobné články

  Aktuální zprávy

  Další díl akce Pojď hrát hokej navštívilo v Třebíči 40 malých nadějí

  před 2 dny
  Aktuální zprávy

  Jack Glover ukončil své působení v Horácké Slavii Třebíč

  21.01.2020
  Aktuální zprávy

  POZOR ZMĚNA: Zápasy s Frýdkem a Benátkami se odehrají v náhradních termínech

  17.01.2020
  ×
  Dnes v 18:00 | Muži
  HC Slovan Ústí nad Labem
  SK Horácká Slavia Třebíč