Menu +

Lednový díl akce Pojď hrát hokej provázel vysoký zájem

Aktuální zprávy
Během poslední lednové soboty proběhl v třebíčské KHNP ARÉNĚ další díl projektu Pojď hrát hokej. Tentokrát se nám hlásilo 22 potenciálních nových hokejistů, což vnímáme velmi kladně. Radost má z tohoto čísla také sportovní manažer mládeže Martin Čech. „Žijeme ve společensky složité době, proto musím říct, že jsme takový zájem nečekali. Máme z něj velkou radost."
Sdílejte článek
 

 • FOTOGRAFIE Z AKCE NAJDETE ZDE
 • V sobotu 29. ledna se v třebíčské KHNP ARÉNĚ uskutečnil další díl úspěšné akce s názvem Pojď hrát hokej. Tento projekt organizuje Český svaz ledního hokeje, přičemž jeho cílem je přilákat co nejvíce dětí k tomu, aby okusily krásy nejrychlejšího kolektivního sportu na světě.

  Tentokrát se na třebíčském zimním stadionu sešlo celkem 22 dětí, což vnímáme jako velmi pozitivní číslo. Stále totiž žijeme v době, která je kvůli covidu nestandardní. Všem dětem se při rozcvičce i následně na ledě věnovali profesionální trenéři. Mladé naděje tak měly zajištěn špičkový servis. Přítomen byl také sportovní manažer mládeže a trenér Martin Čech, který rodičům předal potřebné informace.

  Jejich ratolesti mezi tím dělaly na ledové ploše KHNP ARÉNY své první hokejové krůčky. A nutno říct, že vidět zápal a radost v dětských očích bylo k nezaplacení. Na památku si děti odnesly CCM láhve a klíčenky. Věříme, že se s co největším počtem z nich budeme vídat i nadále a že rozšíří řady třebíčské hokejové mládeže.

  Jak už bylo řečeno, tak dnešní díl projektu Pojď hrát hokej navštívilo celkem 22 dětí, což je o 7 více než loni na podzim. „Žijeme ve společensky složité době, proto musím říct, že jsme takový zájem nečekali. Máme z něj velkou radost. Vážíme si každého malého hokejisty a věříme, že v našem klubu budeme moci tyto mladé naděje rozvíjet a předávat jim zkušenosti. Horácká Slavia je dlouhodobě známá svou kvalitní prací s mládeží, přičemž my v ní nejenže chceme pokračovat, naším cílem je neustále se zlepšovat,“ dodává Martin Čech.

  Podobné články

  Aktuální zprávy

  Letos by to v reprezentaci mohlo cinknout, třeba i v Třebíči obejvíme velký talent, přeje si Jaroslav Odehnal

  13.05.2022
  Aktuální zprávy

  Známe rozpis přípravných zápasů, nechybí soupeř ze Slovenska

  04.05.2022
  Aktuální zprávy

  Letní příprava začala, použijeme stejný model jako loni, říká Kamil Pokorný

  28.04.2022