Menu +

Ledy v Brně tentokrát pro dorost

Aktuální zprávy
Přelomový týden mezi květnem a červnem byl týdnem tréninků na ledě pro dorost HST. Tréninkovým domovem se třebíčským dorostencům staly, stejně jako juniorům, Haly dětí a mládeže v Brně, kde hráči kategorie dorostu HST absolvovali tréninkovou jednotku každý všední den.
Sdílejte článek
 

Tentokráte byli kluci z dorostu HST pod trenérským vedením HTC Brno, tj. Jiří Sedláček a Petr Jurčo a trenérů HST Zdeňka Sedláčka a Nikoly Marka. I u této věkové kategorie byl v tréninku kladen důraz na rozvoj bruslařských dovedností, na vedení a práci s pukem a nebyla samozřejmě opomenuta ani technika střelby.

Pro hráče dorostu HST to bylo opět užitečné a milé osvěžení letní přípravy a ode dneška jim pokračuje tvrdý trénink na suchu. Hlavní trenér dorostu Zdeněk Sedláček zhodnotil uplynulý týden takto:„Jsem rád, že nám bylo od vedení umožněno dostat se v letní přípravě na led. Bylo vidět, že to kluky baví a po loňské sezoně je každá chvilka navíc strávená na ledě obrovský bonus. Celý týden byl zaměřen na rozvoj dovedností a to především na pohyb na malém prostoru. Letos nás čeká nelehká sezona tak doufám,že všechny tyhle věci se v ní projeví a budeme si moci říct, že jdeme správnou cestou."

Na čerstvé dojmy z ledu jsme se zeptali také horáckých dorostenců: „Zařazení přípravy na ledě je skvělé zpestření letní přípravy, led mi už chyběl. Bylo poznat, že se pod vedením skillscoachů každý den zlepšujeme. Byl to parádní týden, všichni jsme si pořádně mákli a pobavili se,“ řekl hráč dorostu Tobiáš Beneš.

Podobné články

Aktuální zprávy

HST na rovinu k tématu rekonstrukce zimního stadionu

11.06.2021
Aktuální zprávy

VIDEO: Hráči znovu makali na ledě, jak trénink hodnotí trenéři a oslavenec Krliš?

08.06.2021
Aktuální zprávy

Video, aneb soustředění v Rouchovanech ve čtyřech minutách

06.06.2021