Menu +

Letní příprava A-týmu začala! První týden budeme trénovat jednofázově, hlásí Radek Novák

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Jak jsme avizovali, letní příprava mužů v pondělí 11. května začala. Trenéři Radek Novák a Jaroslav Barvíř měli na fotbalovém hřišti v Třebíči k dispozici osmnáct jmen. Klub navíc pracuje i na příchodech dalších hráčů. Brzy zveřejníme rozhovor, video a fotografie.
Sdílejte článek
 

Po dvou měsících se A-tým Horácké Slavie opět sešel a začal se suchou letní přípravou. „Potěšující je, že příprava konečně začala. Navíc jsme měli k dispozici plný počet hráčů, se kterými jsme domluveni,“ hlásí spokojeně Radek Novák.

Bylo vidět, že všichni hráči i trenéři se hodně těšili. První den přípravy byl zaměřený hodně na běhání, ale ani to nikomu náladu na fotbalovém hřišti u ulice Míčova nezkazilo. Navíc většina hráčů byla fyzicky dobře připravena. Na konci tréninku si dokonce vzal Michal Vodný na povel protažení.

„První týden budeme trénovat jednofázově. Budeme kombinovat tréninky venku a v posilovně. Od dalšího týdne počet tréninků navýšíme, takže některé dny budeme trénovat i dvoufázově,“ prozrazuje hlavní trenér a sportovní manažer v jedné osobě.

Jak bylo zmíněno, sešli se všichni hráči včetně juniorů Patrika Mojdla a Zdeňka Vedrala. Nově se k týmu připojil i mladý bek Ondřej Ševčík. „Máme vytipované i další hráče, otázkou zůstává, kdy se k nám zapojí. S některými hráči jsme domluveni, že budou trénovat ve svých kmenových klubech a k nám se připojí třeba až v létě. Doba před přípravou na ledě je ještě dlouhá. Ale pracujeme už na tom,“ říká Radek Novák.

Hráčský kádr SK HS Třebíč na zahájení letní přípravy

Brankáři:

Pavel Jekel.

Obránci:

Šimon Szathmáry, Karel Nedbal, Václav Čejka, Michal Furch, Ondřej Ševčík.

Útočníci:

Marek Laš, Martin Šťovíček, Lukáš Nedvídek, Michal Vodný, Matěj Psota, Ladislav Bittner, David Michálek, Radim Ferda, Robert Havlát, Ondřej Malec, Zdeněk Vedral, Patrik Mojdl.

Podobné články

Aktuální zprávy

VIDEO: Připomenutí kariéry Radka Nováka. Aneb třebíčský patriot se vším všudy

před 3 dny
Aktuální zprávy

První pomoc na ulici a další vzpomínky na Radka Nováka od redakce HST

24.05.2020
Aktuální zprávy

Vzpomínky hráčů na Radka Nováka - NEZAPOMENEME! Zelenka, Hrubec, Erat, Čermák a další

23.05.2020