Menu +

Máme za sebou další díl akce Pojď hrát hokej. Dorazilo 26 malých hokejistů

Aktuální zprávy
V sobotu 20. ledna se od 10:00 hodin uskutečnil v třebíčské KHNP ARÉNĚ další díl akce Pojď hrát hokej. Ten vzbudil poměrně velký zájem malých hokejistů a jejich rodičů, což je do budoucna nepochybně pozitivním signálem.
Sdílejte článek
 

Pojď hrát hokej je v českém hokejovém prostředí již tradičním počinem. Za dobu své existence přivedla tato náborová kampaň k nejrychlejší kolektivní hře na světě velké množství dětí.

Do třebíčské KHNP ARÉNY tentokrát dorazilo celkem 26 dětí. První zájemci přicházeli již před desátou hodinou dopolední. Ze všeho nejdříve byla na programu nezbytná registrace, poté následovala v 10:30 rozcvička, kterou děti absolvovaly pod odborným dohledem třebíčských trenérů.

Rodiče se mezi tím odebrali do VIP prostor třebíčského stadionu, kde na ně čekala přednáška s množstvím zajímavých informací. Jednak o fungování klubu, ale také o tom, co je čeká a co bude potřeba v případě, že doma opravdu budou mít malého hokejistu či hokejistku. Přednášku připravil šéftrenér třebíčské hokejové mládeže Martin Čech.

Po rozcvičce a prezentaci se šlo na led. Ledová plocha byla přitom rozdělena na tři třetiny - ta první patřila dětem, které dělaly své úplně první hokejové krůčky. Druhá třetina patřila dětem zvládajícím těžší hokejová cvičení a ve třetí třetině byla nachystána ukázka minihokeje 2. třídy.

Na akci se zaregistrovalo 26 dětí, což je slušné číslo. Akce proběhla bez problémů, děti to bavilo a my se na ně budeme těšit na trénincích přípravky," líčí šéftrenér Martin Čech.

Podobné články

Aktuální zprávy

Spolupráce s KHNP pokračuje. „Moc si toho vážíme,“ zní z vedení HST

před 3 dny
Aktuální zprávy

Ligu zahájíme 14. září domácím zápasem s Pardubicemi B

04.06.2024
Aktuální zprávy

Foto i video: Rekonstrukce nabírá na obrátkách

31.05.2024